Postępowanie zakończone 2026-07-14
Budowa ul. Księżycowej i Przemysłowej w miejscowości Banino
Gmina Żukowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313326
- Zamawiający
- Gmina Żukowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. II.zip
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I.zip
- Inny SWZ.zip
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/1_PR_e1_droga.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/2.1_PR_e1_KD.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/2.2_PR_e1_W.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/2.3_PR_e1_G.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/2.4_PR_e1_Ks.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/4.1_PR_E1_R1.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/4.2_PR_E1.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/1_PR_e2_droga.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/2.1_PR_e2_KD.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/2.2_PR_e2_W.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/2.3_PR_e2_G.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/2.4_PR_e2_Ks.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/4.1_PR_E2_R1.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/4.2_PR_E2.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/2. PZT/00_OPT.anonymised.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/110.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/11.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/12.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/13_A.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/13_B.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/13.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/14.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/15.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/16.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/17.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/18.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/19.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/K031_Z1_Z2_TOR_OPT_R01.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/01_K031_DOR_OPT_R01_Z1_Z2_v_3_ZATWIERDZENIE_uzup.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_DOR_5-E01.0.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_DOR_5-E01.5.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_DOR_5-E01.6.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_DOR_5-E01.7.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_DOR_5-E01.8.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. I/8. Materiały uzgodnienia i opinie.anonymised/K031_OPT_TIII_ZAŁĄCZNIKI.anonymised.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/1 branża drogowa/1a STWiORB drogowe + ogólna.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/1 branża drogowa/1b STWiORB drogowe - zabezpieczenie gaz.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.1 sanit - kd_/STWiORB - Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.1 sanit - kd_/STWiORB - Strona tytułowa_Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.2 sanit - W_/STWiORB - Przebudowa wodociągu.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.2 sanit - W_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa wodociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.3 sanit - G_/STWiORB - Przebudowa gazociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.3 sanit - G_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa gazociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.4 sanit - Ks_/STWiORB - Przebudowa kanalizacji sanitarnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/2.4 sanit - Ks_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa kanalizacji sanitarnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/3.1 branza ele - kolizje/st_STWIORB BR. ELEKTRYCZNA.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/3.1 branza ele - kolizje/STWIORB - D.01.03.02 - Przebudowa kablowych linii.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/02_zadanie 1 etap 1_/3.1 branza ele - kolizje/STWIORB - D.07.07.01 - Oświetlenie dróg.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/1 branża drogowa/1 STWiORB drogowa + ogólna.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.1 sanit - kd_/STWiORB - Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.1 sanit - kd_/STWiORB - Strona tytułowa_Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.2 sanit - W_/STWiORB - Przebudowa wodociągu.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.2 sanit - W_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa wodociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.3 sanit - G_/STWiORB - Przebudowa gazociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.3 sanit - G_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa gazociągów.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.4 sanit - Ks_/STWiORB - Przebudowa kanalizacji sanitarnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/2.4 sanit - Ks_/STWiORB - Strona tytułowa_Przebudowa kanalizacji sanitarnej.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/3.1 branza ele - kolizje/st_STWIORB BR. ELEKTRYCZNA.doc.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/3.1 branza ele - kolizje/STWIORB - D.01.03.02 - Przebudowa kablowych linii.docx.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa cz. I/5. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót/03_zadanie 1 etap 2_/3.1 branza ele - kolizje/STWIORB - D.07.07.01 - Oświetlenie dróg.docx.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/1. Orientacja/01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/2. PZT/15_r02.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/2. PZT/16.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/2. PZT/17.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/2. PZT/18.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/1b PR_e1_droga_zabezpieczenie gaz.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E1 Przedmiar/3_PR_e1_ele.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/6. Przedmiar/E2 Przedmiar/3_PR_e2_ELE.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/07A_TOR_/STAROSTA KARTUSKI_uzgodnienie TOR.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/02_R01_K031_Z1_Z2_ORIENT_DOR_2_0.1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/R01_K031_Z1_Z2_KONSTRUKCJA_DOR_2_2.0.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/7. Projekt tymczasowej organizacji ruchu i Projekt DOR/DOR/STAROSTA KARTUSKI_DOR_zatwierdzenie.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/8. Materiały uzgodnienia i opinie.anonymised/11_mapa_ksiezycowa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/8. Materiały uzgodnienia i opinie.anonymised/zrid.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/9. Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną/CCF_001395.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/9. Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną/CCF_001396.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. I/9. Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną/CCF_001397.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. II/3. Projekt budowlany/Branza elektryczna/K031 Banino PAB kolizje.anonymised.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa cz. II/3. Projekt budowlany/Branza elektryczna/K031 Banino PAB oświetlenie.anonymised.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. II/3. Projekt budowlany/Branza sanitarna D/0.1 - Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. II/3. Projekt budowlany/Branza sanitarna D/1.1 - PB Plan sytyacyjny_KD cz.1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa cz. II/3. Projekt budowlany/Branza sanitarna D/1.2 - PB Plan sytyacyjny_KD cz.2.pdf
- SWZ SWZ/SWZ Budowa ul. Księżycowej i Przemysłowej w miejscowości Banino.docx
- Formularz SWZ/Zał. nr 3 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - OPZ.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 2 do SWZ - Projekt umowy.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniajacego zasoby.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.docx
- Inny SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegajacych się o zamówienie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Żukowo
- Budowa sieci oświetlenia ulicznego - doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Żukowo w formule zaprojektuj i wybuduj
- Roboty cząstkowe - nawierzchnie asfaltowe
- Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce o nr ewidencyjnym 279/1, obręb Barniewice, gmina Żukowo, ul. Pod Chmurką.
- Budowa kompleksu sportowego Orlik w Baninie w Gminie Żukowo
- Opracowanie wielobranżowej dok. projektowej budowy magazynu OL i OC wraz z funkcją schronu, pomieszczeniami gospodarki wodnej oraz zespołu pomieszczeń sztabu zarządzania kryzysowego w Gminie Żukowo