Postępowanie zakończone 2026-08-27
„Budowa ulicy Świerkowej i jej oświetlenia” w ramach udzielonej dotacji na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Konarzyny, gm. Konarzyny
Gmina Konarzyny
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388699
- Zamawiający
- Gmina Konarzyny
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Konarzyny, pow. chojnicki, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia ZP.271.3.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.3.2026.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa.zip
- Inny Załączniki 1-7 do SWZ ZP.271.3.2026.doc
- Przedmiar dokumentacja_projektowa/branża elektryczna/Przedmiar.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/BIOZ.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Opis architektoniczno budowlany.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Opis PZT.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Opis techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/PZT.dwg
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/PZT.pdf
- Projekt dokumentacja_projektowa/branża budowlana/str. Tytuowa spis załączników.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Oświadczenie brak realizacji kanału technologicznego.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Profil podłużny.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Przekroje normalne.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Wypis planu.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża budowlana/Wypis załącznik.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża elektryczna/PB Oświetlenie uliczne Konarzyny ul. Świerkowa.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża elektryczna/Pismo_ENERGA.pdf
- Inny dokumentacja_projektowa/branża elektryczna/PT Oświetlenie uliczne Konarzyny ul. Świerkowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP