Postępowanie zakończone 2026-06-25
Budowa zbiornika retencyjnego i drogi 3KDZ w Kosakowie wraz z pozostałą infrastrukturą
GMINA KOSAKOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284104
- Zamawiający
- GMINA KOSAKOWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_ Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny PPumowy_Załącznik nr 6 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ_Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału (podmiot udostępniający zasoby).docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału (Wykonawca).docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie wykonawców na podstawie art.117.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ_Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PRZEDMIAR - POMOCNICZO.xls
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/Projekt Budowlany PZT - Zagospodarowanie 3KDZ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/3KDZ Pomiar powyk - pomocniczo.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/3KDZ POMIAR POWYK -- wykonane juz roboty.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/Decyzja Pozwolenia na Budowę nr AB-RW-67-40-21-K.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/Decyzja WI-III.78.1.7.2022.KM.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.03.07 Kosakowo mapa.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.07.10 Kosakowo układ drogowy.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.07.30 Kosakowo sanitarka.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo opis techniczny.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo Plan sieci oświetleniowej.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo Plan sieci oświetleniowej.dwl
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo Plan sieci oświetleniowej.dwl2
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo Plan sieci oświetleniowej_recover.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo schemat sieci oświetleniowej.dwg
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo strona.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/acad.err
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/Kosakowo oświetlenie.ctb
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_EDYT_16.10.2020/plot.log
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/2020.08.18 Kosakowo uzgodnienia komplet.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/2020.10.10 Kosakowo strona.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/E-1_1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/E-1_2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. - BRANŻA ELEKTRYCZNA I KT/PW_PDF_16.10.2020/E-2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_1.0_PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_2.0_NIWELETA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_3.1_KONSTRUKCJA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_3.2_KONSTRUKCJA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_4.0_SZCZEGOŁY KONSTRUKCYJNE.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW - KOSAKOWO - REWIZJA/PW_1.0_PLAN SYTUACYJNY - REW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW - KOSAKOWO - REWIZJA/PW_2.0_NIWELETA - REW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_OPIS TECH.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK.-- DR - 3KDZ/PW_STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/OPIS PW 3KDZ 01.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.1 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.2.1 PROFIL.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.2.2 PROFIL.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.2.3 PROFIL.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.3 ZBIORNIK.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.4 WYLOTY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.5.1 STUDNIA 3m.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.5.2 STUDNIA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.5.3 STUDNIA 425.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.5.4 WPUST.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/PROJ. WYK. -- SAN--PDF-2020-10-13/S-1.5.5 WPUST KRAWĘŻNIKOWY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Dokumentacja/Zbiornik droga 3KDZ - orientacyjny zakres do wykonania.png
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KOSAKOWO
- Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody "Kosakowo" o nowy zbiornik retencyjny wody uzdatnionej w formule "zaprojektuj i wybuduj"
- Budowa Parku Kazimierskiego w m. Kazimierz gm. Kosakowo – 2 edycja
- Budowa fragmentu ul. Bananowej w miejscowości Pierwoszyno, gmina Kosakowo
- Budowa oświetlenia na terenie gminy Kosakowo w 2026 roku, w podziale na 8 części
- Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja