Postępowanie zakończone 2026-07-07
Modernizacja budynków oraz infrastruktury w jednostkach organizacyjnych Powiatu Lęborskiego
Powiat Lęborski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297603
- Zamawiający
- Powiat Lęborski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 260618 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI.zip
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.1 do SWZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz/26 04 29 Przedmiar DPS Nr 1 Instalacja elektryczna w budynku Pałacowym Korytarz I piętro.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.3 do SWZ Część nr 3 - PCE - sala/26 04 24 RI 7013 9 26 Przedmiar Remont sali gimnastycznej PCE.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/P_1878_01_B_TOALETY_budowlanka.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/P_1878_02_B_TOALETY_sanitarka.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/STAROSTWO LĘBORT_TOALETY_PRZEDMIAR_ELE.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.5 do SWZ Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa/26 03 24 RI 7013 9 26 Przedmiar droga po aktualizacji.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.6 do SWZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety/26 04 30 przedmiar robót - remont łazienek ZSGŻiA Lębork_ver_2.pdf
- Przedmiar 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.7 do SWZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn/26 04 24 RI 7013 9 26 Przedmiar Remont magazynku sportowego ZSMI.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/ARCHITEKTURA/PAB_2025.09.30.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/ARCHITEKTURA/PT_2025.09.30.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/ARCHITEKTURA/PW.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/ARCHITEKTURA/ZL_2025.09.30.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/DECYZJA POZWOLENIA NA BUDOWĘ/PAB_2025.09.30-sig.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/DECYZJA POZWOLENIA NA BUDOWĘ/ZL_2025.09.30-sig.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. ELEKTRYCZNY/2025.10.20 PT Toalety Starostwo.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. ELEKTRYCZNY/2025.10.20 PW Toalety Starostwo.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. SANITARNY/PT_BRANŻA_SANITARNA-1.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. SANITARNY/PW_BRANŻA_SANITARNA-2.pdf
- Projekt 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. WNĘTRZ/1.10_projekt wnętrz_Starostwo_Lębork.pdf
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.1 do SWZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz.docx
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.2 do SWZ Część nr 2 - CKZ - posadzka/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 2 - CKZ - posadzka.docx
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.3 do SWZ Część nr 3 - PCE - sala/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 3 - PCE - sala.docx
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/STWIORB/STAROSTWO LĘBORT_TOALETY_STWiORB_ARCH+WNĘTRZE.pdf
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/STWIORB/STAROSTWO LĘBORT_TOALETY_STWiORB_ELE.pdf
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/STWIORB/STAROSTWO LĘBORT_TOALETY_STWiORB_SANIT.pdf
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.5 do SWZ Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa.docx
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.6 do SWZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety.docx
- STWiOR 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.7 do SWZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn/26 05 08 RI 7013 9 26 STWiORB Część nr 7 - ZSMI - magazyn.docx
- SWZ 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/SWZ OR.TP.271.05.26RI-sig.pdf
- Wzór umowy 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 4 do SWZ Projekt umowy.doc
- Formularz 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 2 do SWZ Formularz oferty.docx
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.1 do SWZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz/26 04 29 dokumentacja do modernizacji korytarza DPS Nr 1.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.1 do SWZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz/26 05 06 Lokalizacja robót.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.1 do SWZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 1 - DPS nr 1 - korytarz.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.2 do SWZ Część nr 2 - CKZ - posadzka/26 04 27 Lokalizacja robót.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.2 do SWZ Część nr 2 - CKZ - posadzka/26 04 27 Uproszczony szkic z lokalizacją prac_posadzki.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.2 do SWZ Część nr 2 - CKZ - posadzka/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 2 - CKZ - posadzka.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.3 do SWZ Część nr 3 - PCE - sala/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 3 - PCE - sala.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.3 do SWZ Część nr 3 - PCE - sala/26 05 18 Lokalizacja robót.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 4 - Starostwo - toalety.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/DECYZJA POZWOLENIA NA BUDOWĘ/dec_starostwo_toalety_360_25_B.6740.395.2025-sig.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. ELEKTRYCZNY/obliczenia.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.4 do SWZ Część nr 4 - Starostwo - toalety/Dokumentacja projektowa/PROJ. WNĘTRZ/obliczenia fotometryczne.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.5 do SWZ Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa/26 04 30 Lokalizacja robót.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.5 do SWZ Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 5 - ZSGŻiA - droga dojazdowa.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.6 do SWZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety/26 04 30 Lokalizacja robót łazienka nr 1.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.6 do SWZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety/26 04 30 Lokalizacja robót łazienka nr 2.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.6 do SWZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 6 - ZSGŻiA - toalety.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.7 do SWZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn/26 05 06 A1 Plan zagospodarowania działki.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.7 do SWZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn/26 05 06 Lokalizacja robót.pdf
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 1.7 do SWZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn/26 05 08 RI 7013 9 26 OPZ Część nr 7 - ZSMI - magazyn.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 3A do SWZ Oświadczenie z art. 125 podm udost zasoby.docx
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie art. 125.docx
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 260617 Dokumenty postępowania OR.TP.271.05.26RI/Załącznik nr 7 do SWZ Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP