Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku z podziałem na części
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397188
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Bytów – Pomysk Wielki
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 32 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST na wszystkie części.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Rozdział V SWZ - Wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Formularze - wersja edytowalna.docx
- Inny Kosztorysy ofertowe pdf.zip
- Inny Kosztorysy ofertowe-wersja edytowalna.zip
- Inny OPZ na wszystkie części.zip
- Przedmiar kosztorys ofertowy exel/kosztorys ofertowy 213.xls
- Przedmiar kosztorys ofertowy exel/Kosztorys ofertowy DW 201 10+822-12+306.xlsx
- Przedmiar kosztorys ofertowy exel/Kosztorys ofertowy DW 214 117+855 do 119+000 .xlsx
- Przedmiar kosztorys ofertowy exel/Kosztorys ofertowy DW 623 Majewo - Barłożno .xlsx
- Inny kosztorys ofertowy exel/KO - Modernizacja DW228 od km 2+915 do km 5+935.xls
- Przedmiar kosztorys ofertowy pdf/kosztorys ofertowy 213.pdf
- Przedmiar kosztorys ofertowy pdf/Kosztorys ofertowy DW 201 10+822-12+306.pdf
- Przedmiar kosztorys ofertowy pdf/Kosztorys ofertowy DW 214 117+855 do 119+000 .pdf
- Przedmiar kosztorys ofertowy pdf/Kosztorys ofertowy DW 623 Majewo - Barłożno .pdf
- Inny kosztorys ofertowy pdf/KO - Modernizacja DW228 od km 2+915 do km 5+935.pdf
- Inny OPZ/OPZ DW 201 10+822 - 12+306.pdf
- Inny OPZ/OPZ_DW213.pdf
- Inny OPZ/OPZ DW 214 117+855 do 119+000 .pdf
- Inny OPZ/OPZ DW 623 Majewo - Barłożno .pdf
- Inny OPZ/OPZ - Modernizacja DW228 od km 2+915 do km 5+935.pdf
- Przedmiar SST na wszystkie części/D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Przedmiar SST na wszystkie części/D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-03.02.01a Regulacja studzienek , kratek.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-04.05.01 Warstwa z mieszanki związanej cementem.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-04.07.01 Podbudowa z betonu asfaltowego KR3-4.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.05A Warstwa wiążąca-wyrównawcza AC11W AC16W KR3-4.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.05B Warstwa ścieralna AC11S KR3-4.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.05D Warstwa wiążąca 3 cm z AC8S KR3-4 asfalt modyfikowany.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.05 Warstwa wyrównawcza z AC8S KR3-4.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-05.03.13 Warstwa ścieralna SMA 8 , SMA 11.pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-06.01.02 Rowy (roboty remontowe i utrzymaniowe ).pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe (naprawa i wymiana).pdf
- STWiOR SST na wszystkie części/D-08.02.01 Prefabrykaty betonowe naprawa i regulacja.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-03.02.01 Kanalizacja deszczowa( betonowe wpusty ściekowe ).pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-04.02.02 Warstwa odsączająca z mieszanki niezwiązanej.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-04.04.02 Warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki betonowej.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-05.03.26 Zabezpieczenie nawierzchni asfaltowych przez przenoszeniem spękań.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp, rowów i ścieków oraz uporządkowanie terenu.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-06.03.01 Pobocza.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-08.03.01 Obrzeża betonowe.pdf
- Inny SST na wszystkie części/D-08.05.01 Ścieki.pdf
- Inny SST na wszystkie części/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 32 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP