Postępowanie zakończone 2026-08-13
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, dz. nr 221/2, 223/1, 229/26, 229/43 i 229/54 obręb Gołczewo
GMINA PARCHOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365489
- Zamawiający
- GMINA PARCHOWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gołczewo, pow. bytowski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna/droga gminna Gołczewo -przedmiar v3-3.pdf
- Projekt Zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna/Opis.pdf
- STWiOR Zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna/specyfikacja droga Gołczewo v2.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zalacznik_nr_3_do_SWZ_wzor_umowy(2).docx
- Formularz Zalacznik_nr_1_do_SWZ_formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zalacznik_nr_1_do_Umowy_Gwarancja_jakosci.docx
- Inny Zalacznik_nr_2_do_SWZ_oswiadczenie_o_braku_podstaw.docx
- Inny Zalacznik_nr_4_do_SWZ_Oswiadczenie dot_ grupy kapitalowej.docx
- Inny Zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna/d1.pdf
- Inny Zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna/d2.pdf
- Inny Zalacznik_nr_6_do_SWZ link_do_postepowania.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP