WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo (działka nr 269/2)

Gmina Pruszcz Gdański

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391703
Zamawiający
Gmina Pruszcz Gdański
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łęgowo, pow. gdański, woj. pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP.271.26.2026 SWZ Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo.sig.pdf
  • Wzór umowy ZP.271.26.2026 SWZ-zał_1_projekt_ umowy Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo.sig.pdf
  • Formularz ZP.271.26.2026_zał_2-9 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo.docx
  • Formularz ZP.271.26.2026_zał_2-9 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo.sig.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja - zał nr 10.zip
  • Przedmiar Dokumentacja - zał nr 10/Przedmiar robót - podpisany (lipiec 2026r.).pdf
  • STWiOR Dokumentacja - zał nr 10/d020000 Roboty ziemne.pdf
  • STWiOR Dokumentacja - zał nr 10/d04.02.01 warstwa odsączająca.pdf
  • STWiOR Dokumentacja - zał nr 10/d100301b Nawierzchnia z płyt żelbetowych.pdf
  • STWiOR Dokumentacja - zał nr 10/dm000000 Ogólne.pdf
  • STWiOR Dokumentacja - zał nr 10/n_D040402 Pobocze z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
  • Inny Dokumentacja - zał nr 10/załącznik mapowy.pdf
  • Inny Dokumentacja - zał nr 10/zaswiadczenie_6743.807_przeb._drogi_GP_Legowo.docx.sig.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Pruszcz Gdański