Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Modernizacja drogi powiatowej nr 1430G w km 4+620 – 8+380 oraz w km 8+500 – 9+800 na odcinku droga pożarowa nr 7 – DW 213
Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397622
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Wejherowo, pow. wejherowski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 271.1.21.2026.docx
- Wzór umowy zał. nr 9 do SWZ 271.1.21.2026 - projekt umowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 271.1.21.2026.pdf
- Inny zał. nr 7 do SWZ 271.1.21.2026 - opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny zał nr 8 do SWZ 271.1.21.2026 - specyfikacje techniczne.zip
- Przedmiar kosztorys ofertowy.xlsx
- Projekt Projekt_TOR_DP1430G_ETAP_1_DW213_DP1306G_projekt_ZDW.pdf
- Projekt Projekt TOR DP1430G ETAP 2 i 3 DP1306G - droga pożarowa nr 7.pdf
- Inny OPZ.pdf
- STWiOR D-00.00.00 Wymagania ogólne.docx.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.docx.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.docx.pdf
- Inny D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- Inny D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- Inny D-04.04.02 Warstwa podbudowy z kruszywa niezwiązanego.docx.pdf
- Inny D-04.05.01 Warstwa z mieszanki związanej cementem.pdf
- Inny D-04.07.01 Podbudowa z betonu asfaltowego KR3-4.pdf
- Inny D-05.03.05A Warstwa wiążąca-wyrównawcza AC11W AC16W KR3-4.pdf
- Inny D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.pdf
- Inny D-05.03.13 Warstwa ścieralna SMA 8 , SMA 11.pdf
- Inny D-05.03.26 Zabezpieczenie nawierzchni asfaltowych przez przenoszeniem spękań.pdf
- Inny D-06.03.01 Pobocza.pdf
- Inny D-08.02.01 Prefabrykaty betonowe naprawa i regulacja.docx.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP