Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Modernizacja energetyczna budynku komunalnego dz. 278/4 Lipusz ul. Wybickiego 11
GMINA LIPUSZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402677
- Zamawiający
- GMINA LIPUSZ
- Główny kod CPV
- 71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
- Miejsce wykonania robót
- Lipusz, pow. kościerski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU_Modernizacja Wybickiego z dnia 21.08.2026 r..pdf
- Projekt załączniki do PFU.zip
- SWZ SWZ_Modernizacja Wybickiego z dnia 21.08.2026 r..pdf
- Wzór umowy zał. nr 9 Projekt Umowy - RG.271.7.2026_.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 21.08.2026 r..pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wizja lokalna_protokół.docx
- Inny Zał. nr 2345678 Wybickiego.docx
- Projekt załączniki do PFU/załącznik nr 1 do PFU - PARTER- ŚCIANY_14.pdf
- Projekt załączniki do PFU/załącznik nr 2 do PFU - PIĘTRA- ŚCIANY_17.pdf
- Projekt załączniki do PFU/załącznik nr 3 do PFU WIDOKI ELEWACJI-POŁUDNIE.pdf
- Projekt załączniki do PFU/załącznik nr 4 do PFU WIDOKI ELEWACJI-PÓŁNOC.pdf
- Projekt załączniki do PFU/załącznik nr 5 do PFU WIDOKI ELEWACJI-ZACHÓD.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP