Postępowanie zakończone 2026-08-31
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391272
- Zamawiający
- POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kartuzy, pow. kartuski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 13 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- 2 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/PRZEDMIAR ROBÓT/LPR Kartuzy - PR.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/EDYT/PZT.dwg
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/A-02.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/A-0.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/I1.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/OPIS TECHNICZNY ARCHITEKTURA.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/EDYT/PZT.dwg
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/OPIS TECHNICZNY cz. elektryczna i teletechniczna.pdf
- Projekt 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/UZGODNIENIA/Decyzja Konserwatora KZ.4124.323.2026.pdf
- STWiOR 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/STWiOR/SPECYFIKACJA_TECHNICZNA.pdf
- SWZ 15- SWZ.pdf
- Wzór umowy 15- Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz 15- Zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 15- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 15- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia II.pdf
- Ogłoszenie 15- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/EDYT/A-02.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/EDYT/ARCHITEKTURA.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/EDYT/I-1.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/EDYT/PAB.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/A01.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/O_01.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/O_02.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/O_03.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/ARCHITEKTURA/PDF/Z-01.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/EDYT/E03.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/EDYT/E04-05.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/EDYT/E06.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/EDYT/Schemat elektryczny.dwg
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-01.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-02.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E03-01.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E03-02.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E03-03.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E03-04.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-04.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-05.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-06.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/E-07.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/UZGODNIENIA/Opinia LPR.DOL.520.19.2026.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/UZGODNIENIA/Zaświadczenie B.6743.1643.2026.MB.pdf
- Inny 15- Zał. nr 11 do SWZ - dok. techniczna/Załącznik do wypełnienia - do umowy.xlsx
- Inny 15- Zał. nr 2 do Umowy - tabela kosztorys.xlsx
- Inny 15 -Zał. nr 3 do SWZ - oświad. dot.przesłanek wykl..docx
- Inny 15- Zał. nr 4 do SWZ - oświad. dot.przesł. wykl. pod. udost.zasoby.docx
- Inny 15- Zał. nr 5 do SWZ - oświad. dot. spełn.warun. wykonawcy.docx
- Inny 15- Zał. nr 6 do SWZ - oświad. dot.speł. war. pod. udost.zas..docx
- Inny 15- Zał. nr 7 do SWZ - oświad. wyk. wspólnie ubieg.o udz. zam..docx
- Inny 15- Zał. nr 8 do SWZ - Wzór zobowiązania.doc
- Inny 15- Zał. nr 9,10 do SWZ - Wykaz robót, wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 13 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP