Postępowanie zakończone 2026-08-12
Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363722
- Zamawiający
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gdańsk, pow. Gdańsk, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 4. Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 27.07.2026.pdf
- Ogłoszenie 6. Dokumenty edytowalne.docx
- Inny 3. OPZ.pdf
- Inny 5. Załączniki do OPZ.zip
- Inny 7. Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
- Przedmiar Zał. nr 5 Przedmiary robót/Przedmiar elektryczny, teletechniczny.pdf
- Przedmiar Zał. nr 5 Przedmiary robót/Przedmiar modernizacja pracowni.pdf
- Przedmiar Zał. nr 5 Przedmiary robót/Przedmiar sanitarny.pdf
- Projekt Zał. nr 1 Projekt Budowlany.pdf
- Projekt Zał. nr 2 Projekt techniczny/PT Architektoniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 Projekt techniczny/PT Elektryczny, Teletechniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 Projekt techniczny/PT Sanitarny.pdf
- Projekt Zał. nr 3 Projekt wykonawczy/PW Elektryczny.pdf
- Projekt Zał. nr 3 Projekt wykonawczy/PW Sanitarny.pdf
- Projekt Zał. nr 3 Projekt wykonawczy/PW_ZSL_2026.02.27.pdf
- Projekt Zał. nr 6 Decyzje/DECYZJA PWKZ 15.01.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 6 Decyzje/DECYZJA PWKZ.pdf
- Projekt Zał. nr 6 Decyzje/PAB_ZL_2026.03.03_.pdf
- Projekt Zał. nr 6 Decyzje/załacznik_do_decyzji_ZN.5142.6.2026.OT.pdf
- STWiOR Zał. nr 4 STWiOR/STWIORB_budowlana modernizacja pracownia.docx
- STWiOR Zał. nr 4 STWiOR/STWiOR Elektryczne, Teletechniczne.pdf
- STWiOR Zał. nr 4 STWiOR/STWiOR Instalacje Sanitarne.pdf
- Inny Zał. nr 4 STWiOR/Projekt_oswietlenia_awaryjnego.pdf
- Inny Zał. nr 4 STWiOR/Projekt_oswietlenia_podstawowego.pdf
- Inny Zał. nr 6 Decyzje/Decyzja WUiA z dnia 09.03.2026.pdf
- Inny Zał. nr 6 Decyzje/UZG_WE_zsl.pdf
- Inny Zał. nr 6 Decyzje/ZAŚWIADCZENIE PWKZ ostateczna.pdf
- Inny Zał. nr 7 Wzór umowy na ochronę drogi 2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa”
- Doposażenie placu zabaw w ramach zadania „Nowe i bezpieczne urządzenia w Krainie Zabaw (Park Reagana)” - realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” z Budżetu Obywatelskiego 2026
- Modernizacja pracowni specjalistycznych dla uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja 25 w ramach zadania Gdańsk Miastem Zawodowców- etap II
- Przebudowa skateparku na kompleksie sportowym przy SP nr 92 w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz 2025.
- Realizacja robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rowerowy Górny Taras Gdańska" - w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022