Postępowanie zakończone 2026-06-29
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy ulicy Mariana Kołodzieja w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296900
- Zamawiający
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 3. OPZ.pdf
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 4. Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 18.06.2026r..pdf
- Ogłoszenie 6. Załączniki edytowalne.docx
- Inny 5. Załączniki do OPZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 10 Wzór przedmiaru.xlsx
- Projekt Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.0T_tekstowe.pdf
- Projekt Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.1T_Opis metodyki przeprowadzonych prac badawczych w terenie.pdf
- Inny Zał. nr 10 Wzór kosztorysu inwestorskiego.xlsx
- Inny Zał. nr 11 Wzory wiat/PT wiata szeroka.pdf
- Inny Zał. nr 11 Wzory wiat/PT wiata wąska.pdf
- Inny Zał. nr 11 Wzory wiat/PT wiata wsp.pdf
- Inny Zał. nr 12 Wzór protokołu zdawczo-odbiorczego.docx
- Inny Zał. nr 1 Wytyczne proejktowe GZD 15.06.26.pdf
- Inny Zał. nr 2 Wytyczne projektowe GW.pdf
- Inny Zał. nr 3 Wytyczne projektowe GIWK 17.06.26r..pdf
- Inny Zał. nr 4 Wytyczne projektowe PSG.pdf
- Inny Zał. nr 5 Standardy Zieleń.pdf
- Inny Zał. nr 6 Zestawienie korespondencji.xlsx
- Inny Zał. nr 7 Wzór protokołu uzgodnień bez ustanowienia służebności.docx
- Inny Zał. nr 7 Wzór protokołu uzgodnień.docx
- Inny Zał. nr 8 Wzór zestawienia dokumentów i uzgodnień.xlsx
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_1_Strona tytułowa.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_2_opis techniczny.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.1_Schemat blokowy procedury doboru badań.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.2_Plan podziału na strefy geologiczne.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.2T_Opis_badan_laboratoryjnych.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.3.1_Mapa dolin rzecznych.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.3.2_Mapa dolin rzecznych.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.3T_Ocena zanieczyszczenia powierzchni ziemi.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.4T_Wnioski DRMG.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.4_Wyciag z rejestru osuwisk.pdf
- Inny Zał. nr 9 Instrukcja badań geologicznych i geotechnicznych - załącznik nr 4 do OPZ/59_Zal.5T_Przykladowe metryki, karty.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa”
- Doposażenie placu zabaw w ramach zadania „Nowe i bezpieczne urządzenia w Krainie Zabaw (Park Reagana)” - realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” z Budżetu Obywatelskiego 2026
- Modernizacja pracowni specjalistycznych dla uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja 25 w ramach zadania Gdańsk Miastem Zawodowców- etap II
- Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
- Przebudowa skateparku na kompleksie sportowym przy SP nr 92 w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz 2025.