Postępowanie zakończone 2026-07-14
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa wejścia do portu w Tolkmicku” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322557
- Zamawiający
- Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. 2 A Studium Analiza falowania w porcie w Tolkmicku.pdf
- SWZ SWZ ZP.371.24.2026.IW.pdf
- Wzór umowy Załacznik nr 3 do SWZ Projekt Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/opis tech.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-01.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-02.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-03.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-04.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-05.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-06.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/Rys. E-07.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/elektr/tyt.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/opis tech.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 1.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 2.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 3.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 4.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 5.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/rys. 6.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/str. tyt..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Czerpalne/wyn badan.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/opis tech.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.4..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.5..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.6..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 10.7..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 1.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 11.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 12.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 13.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 14.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 15.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 16.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 17.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 18.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 2.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 3.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 3.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 4.0..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.4.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.4..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 5.5..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.4..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.5..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 6.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 7.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 7.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 7.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.10..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.11..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.4..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.5..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.6..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.7..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/Rys. 8.8..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 8.9..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 9.1..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 9.2..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/rys. 9.3..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/projekt hydrotechniczny/tyt..pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/hydro/Uzupełnienie do projektu.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/plan palowania/rys. 6.5. plan palowania.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/opis tech.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/oswiadczenie.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/str. tyt.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/WK-1.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/WK-2.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/WK-3.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/WK-4.pdf
- Inny Zał. 2 B Projekt budowlano-wykonawczy/wod-kan/WK-5.pdf
- Inny Zał. 2 C Plan batymetryczny z 2025 r/tor podejściowy_badanie dna.pdf
- Inny Zał. 2 C Plan batymetryczny z 2025 r/tor podejściowy.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenia art 125 ust 1.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenia art. 117 ust. 4.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Wykaz usług.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP