Postępowanie zakończone 2026-07-08
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa DW nr 216 polegająca na budowie drogi dla rowerów w m. Hel”
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310365
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ-DW216..pdf
- Wzór umowy 5. Rozdział V SWZ - Wzór Umowy z zał. nr 3.zip
- Formularz 6. Formularze wersja edytowalna.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. DW216 Załącznik nr 1 do Rozdziału III SWZ - Formularz cenowy.zip
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami.zip
- Projekt 3. DW216 Załącznik nr 1 do Rozdziału III SWZ - Formularz cenowy/DW216 Formularz cenowy.pdf
- Inny 3. DW216 Załącznik nr 1 do Rozdziału III SWZ - Formularz cenowy/DW216 Formularz cenowy.doc
- Projekt 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/2026.06.16 DW 216 OPZ.pdf
- Projekt 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Wytyczne ZDW zał 3. do sygnalizacji świetlnych.pdf
- Projekt 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 2 do OPZ - Wzór Harmonogramu.xlsx
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/2026.06.16 DW 216 OPZ NA.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Wytyczne ZDW zał 1. Warunki techniczne dla obiektów inżynierskich.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Wytyczne ZDW zał 2. Wytyczne Rowerowe Aktu.2023.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 1 do OPZ - wytyczne ZDW .pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 3 do OPZ _MDCP_Ark1z3-sig.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 3 do OPZ _MDCP_Ark2z3-sig.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 3 do OPZ _MDCP_Ark3z3-sig.pdf
- Inny 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami/Załącznik 4 do OPZ - Wzór Zestawienia uzgodnień, opinii, warunków, decyzji.xlsx
- Inny 5. Rozdział V SWZ - Wzór Umowy z zał. nr 3/5. Rozdział V SWZ - Wzór Umowy.pdf
- Inny 5. Rozdział V SWZ - Wzór Umowy z zał. nr 3/Załącznik nr 3 - do umowy - ankieta kontrolna Przetwarzającego.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Remont nawierzchni ciągów pieszych i ciągu pieszo – rowerowego w ciągu dróg administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku” w podziale na 3 części.
- Remont nawierzchni drogi polegający na przełożeniu kostki kamiennej w m. Brusy w ciągu DW 235
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku z podziałem na części
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w podziale na części
- Przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 228 w miejscowości Parchowo