WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-11

Opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej remontów i przebudów dróg na terenie Powiatu Malborskiego

POWIAT MALBORSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00268374
Zamawiający
POWIAT MALBORSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP.272.36.2026.AB SWZ.pdf
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/2 - Oświadczenie art. 125 ust. 1.doc
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/3 - Oświadczenie wspólnie ubiegających się.doc
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/Zadanie nr 1_Lubstowo dz. 78, 117-1.pdf
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/Zadanie nr 2_Stogi-Czerwone Stogi DK22- 30.pdf
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/Zadanie nr 3 _Lichnowy dz. 109-8.pdf
  • SWZ ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/Zadanie nr 4_Mątowy Małe - Miłoradz.pdf
  • Wzór umowy ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/4 - Projekt umowy.doc
  • Formularz ZP.272.36.2026.AB ZAŁACZNIKI DO SWZ/1 - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie ZP.272.36.2026.AB OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT MALBORSKI