Postępowanie zakończone 2026-06-12
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa skrzyżowania dr woj. nr 212 z dr woj. 210 w m.Unichowo
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272909
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ-02.06.2026.pdf
- SWZ 3. DW212 Załącznik nr 1 do Rozdziału III SWZ - Formularz cenowy.zip
- SWZ 4. Rozdział IV SWZ - OPZ z załącznikami.zip
- Wzór umowy 5. Rozdział V SWZ - Wzór Umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 6. Formularze wersja edytowalna.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Remont nawierzchni ciągów pieszych i ciągu pieszo – rowerowego w ciągu dróg administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku” w podziale na 3 części.
- Remont nawierzchni drogi polegający na przełożeniu kostki kamiennej w m. Brusy w ciągu DW 235
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku z podziałem na części
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w podziale na części
- Przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 228 w miejscowości Parchowo