WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-24

Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja

GMINA KOSAKOWO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00293390
Zamawiający
GMINA KOSAKOWO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ .pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2a do SWZ_Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału (podmiot udostępniający zasoby).docx
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału (Wykonawca).docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie wykonawców na podstawie art.117.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ Wykaz usług.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - PPU.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami.zip
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ_ Wykaz osób.docx
  • Projekt Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/Załącznik Nr 2 do OPZ - Ekspertyza techniczna_Kosakowo.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x420-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_A00.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x420-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_P-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x420-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_P-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x420-KONCEPCJA PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x500-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_A01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x500-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_A02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x500-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_A03.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x600-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_E-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x600-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_E-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/420x600-KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K1_E-03.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/800x1200-PLANSZA_KONCEPCJA 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/KONCEPCJA 1_KOSAKOWO.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/WERSJA 1_A.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/WERSJA 1_B.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/WERSJA 1_C.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 1/WERSJA 1_D.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_A00.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_A01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_A02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_A03.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_E-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_E-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_E-03.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_P-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA_PRZEBUDOWA-K2_P-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/KONCEPCJA PZT-K 2 PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/OPIS_KONCEPCJA 2_KOSAKOWO.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/PLANSZA_KONCEPCJA 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_A.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_B.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_C.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_D.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_E.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_F.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_G.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/KONCEPCJA 2/WERSJA 2_H.jpg
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ z załącznikami/Załącznik nr 7 do SWZ - OPZ_dokumentacja projektowa nadbudowy budynku Urzędu.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA KOSAKOWO