Postępowanie zakończone 2026-07-07
„Opracowanie z udziałem Inwestora Zastępczego wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej Modernizacji Miejskiego Teatru Miniatura wraz z kompletem uzgodnień i pozwoleniem na budowę”.
GDAŃSKA INFRASTRUKTURA SPOŁECZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307194
- Zamawiający
- GDAŃSKA INFRASTRUKTURA SPOŁECZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 11 do SWZ_PFU z załącznikami.zip
- SWZ SWZ_24.06.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9_Projektowane Postanowienia Umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_opublikowane w BZP.pdf
- Inny Załączniki do SWZ edytowalne.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ_ DNSH.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ _ Zarządzenie i standard ochrony drzew.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_OPZ.pdf
- Projekt 2026.06.23 PFU/1. PFU WARIANT III_04-2022.pdf
- Projekt 2026.06.23 PFU/MTM_AUDYT_ENERGETYCZNY_2020.pdf
- Projekt 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/TMinaturaG_TECHNOLOGIA SCENICZNA-OPIS_13.12.2021.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_00_patio-zagospod.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_01_piwnica_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_02_parter_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_03_pietro_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_04_poddasze_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_05_przekroj_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_06_elewacjej_konc-1_100_N.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_07_elewacjej_konc-1_100_W.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_08_elewacjej_konc-1_100_E.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_09_elewacjej_konc-1_100_S.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_10_setka-1_50.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_A_III_opis-konc.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_E_III_01_piwnica_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_E_III_02_parter_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_E_III_03_piętro_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/009_K_E_III_04_poddasze_konc-1_100.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/decyzja o ustaleniu lokalizacji celu publicznego.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/K-01-FUNDAMENTY.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/Kwerenda historyczna_2022_MTM.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/MTM_BADANIA_TERMOWIZYJNE_2020.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/.DS_Store
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/EKSPERTYZA TECHNICZNA.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/.DS_Store
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/opinia PWKZ 13 07 2021.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/Opinia PWKZ 2021.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/Postanowienie PWKZ ws. DULCP 2022.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_20 03 2023/Za┼éa╠Ęcznik 1.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_20 03 2023/Za┼éa╠Ęcznik 1.pdf.sb-d9d7ca20-5iBczk
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_20 03 2023/Za┼éa╠Ęcznik 2.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_20 03 2023/Za┼éa╠Ęcznik 2.pdf.sb-d9d7ca20-5VKE7I
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_20 03 2023/Zalecenia PWKZ_20 03 2023.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/minatura_PWKZ/wytyczne PWKZ_28 02 2023.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-EL-E.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-EL-S.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-EL-W.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PARTER-01.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PARTER-02.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PI-01.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PI-02.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PIW.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-POD-01.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-POD-02.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-PRZEK.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-SETKA.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-01.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-02.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-03.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-04.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-05.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-INWENTARYZACJA 4/I-ST-06.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-plan obciazen.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-przekroj.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-rzut.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-Sala K.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-Sala P.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/09-12-2021_Gdansk Teatr Miniatura_Koncepcja-SOP.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/MTM-TECHNOLOGIA SCENICZNA/.DS_Store
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/uzupel_Teatr_PFU/uzupel_Teatr_PFU/Teatr Miniatura - badania geologiczne.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/Zał-2_MTM-OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny 2026.06.23 PFU/Zał-3_MTM-MAPA DCI.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ _ Zarządzenie i standard ochrony drzew/Standard ochrony drzew i innych form zieleni w procesie inwestycyjnym.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ _ Zarządzenie i standard ochrony drzew/ZARZĄDZENIE NR 279_25 w sprawie wprowadzenia Gdańskiej Karty dla Drzew.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GDAŃSKA INFRASTRUKTURA SPOŁECZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Pełnienie funkcji Wykonawcy nadzoru inwestorskiego dla realizacji zadania pn. „Zaprojektowanie i wybudowanie Centrum opiekuńczo-mieszkalnego przy ul. Węsierskiej w Gdańsku na działce nr 478/5”
- „Zaprojektowanie i wybudowanie Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Gdańsku przy ul. Węsierskiej na działce 478/5 obr. 0036”