Postępowanie zakończone 2026-07-24
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w pasie drogi wojewódzkiej nr 501 w miejscowości Bogatka
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333761
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 02. SWZ - 501.pdf
- Formularz 06. Formularze - wersja edytowalna.docx
- Ogłoszenie 01. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 03. Zał. nr 1 do Rozdz. III SWZ - Kosztorys ofertowy.zip
- Inny 04. Rozdział IV SWZ - OPZ.zip
- Inny 05. Rozdział V SWZ - Wzór umowy.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy.xlsx
- Projekt PT/PT DR/bogatka_PT_DR_opis.pdf
- Projekt PT/PT DR/bogatka_PT_str tyt.pdf
- Projekt PT/PT ELE/bogatka_PT_opis.pdf
- Projekt PT/PT ELE/bogatka_PT_str tyt.pdf
- Projekt PW/bogatka_PW_DR_opis.pdf
- Projekt PW/bogatka_PW_DR_str tyt.pdf
- Projekt PW/bogatka_PW_opis.pdf
- Projekt PW/bogatka_PW_str tyt.pdf
- Projekt PZT/WI-III.7843.9.14.2025.MKA PZT_2025.07.10-2_16764493_17251913.pdf
- Projekt PZT/WI-III.7843.9.14.2025.MKA ZAŚWIADCZENIE - brak sprzeciwu_16757738_17251892.pdf
- STWiOR STWIORB/STWIORB_DR.pdf
- STWiOR STWIORB/STWiORB_ELE_opis.pdf
- Inny PT/PT DR/1.1 - Plan sytuacyjny- Bogatka_PT.pdf
- Inny PT/PT DR/1.2 - Plan sytuacyjny- Bogatka_PT.pdf
- Inny PT/PT DR/2 - Przekroje normalne- Bogatka_PT.pdf
- Inny PT/PT DR/Thumbs.db
- Inny PT/PT ELE/bogatka_PZT_1_pzt-PT ELE.pdf
- Inny PT/PT ELE/Thumbs.db
- Inny PW/bogatka_PW_1_pzt.pdf
- Inny PW/bogatka_PW_2.1_widok.pdf
- Inny PW/bogatka_PW_2.2_widok.pdf
- Inny PW/bogatka_PW_3_schemat.pdf
- Inny PW/Plan sytuacyjny-1.1.pdf
- Inny PW/Plan sytuacyjny-1.2.pdf
- Inny PW/Przekroje normalne-2.0.pdf
- Inny PZT/Thumbs.db
- Inny PZT/WI-III.7843.9.14.2025.MKA ZL_2025.05.20-3_16762497_17251962.pdf
- Inny SOR z opieczętowanymi załącznikami/Thumbs.db
- Inny SOR z opieczętowanymi załącznikami/zatwierdzenie_SOR_Marszałek.pdf
- Inny SOR z opieczętowanymi załącznikami/zatwierdzenie_SOR_przedluzenie.pdf
- Inny SOR z opieczętowanymi załącznikami/zmiana stałej organizacji ruchu DW 501 Bogatka.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
- Remont nawierzchni ciągów pieszych i ciągu pieszo – rowerowego w ciągu dróg administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku” w podziale na 3 części.
- Remont nawierzchni drogi polegający na przełożeniu kostki kamiennej w m. Brusy w ciągu DW 235
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku z podziałem na części
- Modernizacja dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w podziale na części
- Przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 228 w miejscowości Parchowo