WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-24

Przebudowa budynku świetlicy Nadleśnictwa Lębork

NADLEŚNICTWO LĘBORK

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372882
Zamawiający
NADLEŚNICTWO LĘBORK
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lębork, pow. lęborski, woj. pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SA.270.44.2026 - SWZ.pdf
  • Ogłoszenie 31.07.26 - Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00372882_01.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od 1 do 9.zip
  • Projekt 01_PB/01_PZT/PZT_2026.03.05-sig.pdf
  • STWiOR IE_STWiOR.pdf
  • STWiOR STWIOR Ogólna.pdf
  • STWiOR STWIOR Szczegółowe.pdf
  • Inny 01_PB/.DS_Store
  • Inny 01_PB/02_PAB/PAB_2025.03.06-sig.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP