Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Przebudowa drogi gminnej, położonej na działce nr 269 obr. ew. Bruskowo Wielkie, gmina Redzikowo
Gmina Redzikowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404008
- Zamawiający
- Gmina Redzikowo
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Bruskowo Wielkie, pow. słupski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26-P209 - PB - Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26-P209 - PB - Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26-P209 - PB - Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/26-P209 - PB - Załączniki projektu budowlanego.pdf
- SWZ SWZ - Przebudowa drogi Bruskowo Wielkie.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.odt
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie warunki.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz wykonanych robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/mapa lokalizacja zadania dz nr 269.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP