Postępowanie zakończone
Przebudowa drogi powiatowej nr 2229G na odcinku Osice-Giemlice
Powiat Gdański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247246
- Zamawiający
- Powiat Gdański
- Główny kod CPV
- 45232452-5 — Roboty odwadniające
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZPiFZ.272.1.8.2026.DC SWZ_RB_Przebudowa_drogi_Osice.pdf
- Ogłoszenie ZPiFZ.272.1.8.2026.DC Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ZPiFZ.272.1.8.2026.DC Ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC Informacja o złożonych ofertach.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC pytanie_1.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC pytanie_2_zmiana_1.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC SWZ_RB_Przebudowa_drogi_Osice_zal_01 PPU.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC SWZ_RB_Przebudowa_drogi_Osice_zal_02-10 wzory formularzy.docx
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC SWZ_RB_Przebudowa_drogi_Osice_zal_02-10 wzory formularzy.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC SWZ_RB_Przebudowa_drogi_Osice_zal_11 DP.zip
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC wybór SIPP.sig.pdf
- Inny ZPiFZ.272.1.8.2026.DC zmiana_swz_1.pdf
- Przedmiar 07 Przedmiar Robót PDF/Osice-Giemlice przedmiar 02.2026.pdf
- Projekt 01 Projekt Budowlany PDF/Osice-Giemlice Projekt Budowlany.pdf
- STWiOR 05 STWiOR PDF/Osice-Giemlice STWiOR.pdf
- Inny 02 Projekt Wykonawczy PDF/Osice-Giemlice Projekt Wykonawczy.pdf
- Inny 02 Projekt Wykonawczy PDF/Osice-Giemlice - zmiany do dokumentacji.pdf
- Inny 03 Badanie Podłoża PDF/Osice-Giemlice Geologia.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/01 Zarząd Powiatu.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/02 Gmina Cedry Wielkie.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/03 Gmina Suchy Dąb.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/04 Energa pismo.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/05 Energa rysunki A4.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/06 Odstępstwo KT.pdf
- Inny 04 Uzgodnienia PDF/07 Orange.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP