WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-04

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania Pałacu w Boboszewie na cele społeczne (mieszkania wspomagane i treningowe) wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną.

Gmina Debrzno

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351385
Zamawiający
Gmina Debrzno
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar PRZEDMIARY .7z
  • STWiOR STWiORB TOM I - V.7z
  • STWiOR ZAŁĄCZNIK DO STWiORB – SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA W ZAKRESIE ZASADY DNSH (DO NO SIGNIFICANT HARM) 13.07.2026 r..pdf
  • SWZ SWZ Pałac-sig.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny DECYZJE, UZGODNIENIA PAB.7z
  • Inny Opis przedmiotu Zamówienia .7z
  • Inny Tabela kontrolna - Pałac w Boboszewie.pdf
  • Inny Załącznik 2-10 .7z
  • Inny Załącznik nr 1 Dokumentacja projektowa.7z
  • Inny Załącznik nr 3A do formularza.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ Projekt umowy wer SCrpr 11.07.26.docx
  • Formularz Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załącznik nr 10 - Oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej..docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie PUZ.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie wspólne.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.doc
  • Projekt Tom V - PT Branża Instalacje teletechniczne (wewnętrzne).pdf
  • Inny Tom V - PT Branża Instalacje teletechniczne (zewnętrzne - PZT).pdf
  • Projekt Ekspertyza ornitologiczna - Pałac w Boboszewie.pdf
  • Projekt Opinia geotechniczna - Pałac w Boboszewie.pdf
  • Projekt PAB - Pałac w Boboszewie - oświadczenia projektantów PZT - skan.pdf
  • Projekt PAB - Pałac w Boboszewie - PZT (strona frontowa) - skan.pdf
  • Projekt PAB - Pałac w Boboszewie - PZT (strona tył) - skan.pdf
  • Projekt PAB - Pałac w Boboszewie - strona tytułowa PZT- skan.pdf
  • Projekt PZD + PAB - Pałac w Boboszewie - wersja elektroniczna.pdf
  • Projekt ZND.5183.58.2026.KM - Pałac w Boboszewie - uzgodnienie konserwatorskie.pdf
  • Inny Badania Konserwatorskie - Pałac w Boboszewie.pdf
  • Inny BiA6740.49.1.2026.KC - Pałac w Boboszewie - decyzja PnB - 31.03.2026 r. (skan).pdf
  • Inny PAB - Pałac w Boboszewie - oświadczenia projektantów PAB skan.pdf
  • Inny PAB - Pałac w Boboszewie - strona tytułowa PAB - skan.pdf
  • Inny RDOŚ-Gd-WZG.6401.5.2026.MK.2 - Pałac w Boboszewie - zezwolenie niszczenie gniazd - 03.04.2026 r. (skan).pdf
  • Inny Warunki przyłączeniowe ENERGA - Pałac w Boboszewie - skan.pdf
  • Inny Warunki przyłączeniowe ZWIK - Pałac w Boboszewie - skan.pdf
  • Inny WZ - Pałac w Boboszewie - ZWIK - skan.pdf
  • Inny ZNS.9022.142.2026.EZ - Pałac w Boboszewie - uzgodnienie sanitarne - 26.03.2026 r..pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO_INSTALACJE ELEKTRYCZNE WEWNĘTRZNE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO_INSTALACJE ELEKTRYCZNE ZEWNĘTRZNE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO_INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO_INSTALACJE TELETECHNICZNE WEWNĘTRZNE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO_ODDYMIANIE KLATKI SCHODOWEJ_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO ROBOTY BUDOWLANE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO ROBOTY SANITARNE ZEWNĘTRZNE_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar BOBOSZEWO ZAGOSPODAROWANIE TERENU_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO_INSTALACJE ELEKTRYCZNE WEWNĘTRZNE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO_INSTALACJE ELEKTRYCZNE ZEWNĘTRZNE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO_INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO_INSTALACJE TELETECHNICZNE WEWNĘTRZNE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO_ODDYMIANIE KLATKI SCHODOWEJ.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO ROBOTY BUDOWLANE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO ROBOTY SANITARNE ZEWNĘTRZNE.prdx
  • Przedmiar PRZEDMIAR BOBOSZEWO ZAGOSPODAROWANIE TERENU.prdx
  • Projekt STWiORB - Tom I i II - Branża Architektura, PZT, Konstrukcja.pdf
  • STWiOR STWiORB - Tom III - Branża Sanitarna.pdf
  • STWiOR STWiORB - Tom IV - Branża Elektryczna.pdf
  • STWiOR STWiORB -Tom V - Branża Teletechniczna.pdf
  • Projekt OPZ - Roboty budowlane- pałac w Boboszewie.pdf
  • Projekt OPZ - załącznik nr 1 - okna.pdf
  • Projekt OPZ - załącznik nr 2 - zmiana nawierzchni i zieleni PZT.pdf
  • Projekt OPZ - załącznik nr 3 - odprowadzenie i zagospodarowanie wody deszczowej.pdf
  • Projekt OPZ - załącznik nr 4 - teletechnika kamery .pdf
  • Projekt Schemat zmian nieistotnych PZT - założenia do przedmiaru - 13.07.2026 r..pdf
  • Inny Do załącznika nr 1 - oświadczenie o zmianach nieistotnych - okna i drzwi - 06.07.2026 r. (skan).pdf
  • Inny Do załącznika nr 2 - oświadczenie o zmianach nieistotnych - nawierzchnie - 06.07.2026 r. (skan).pdf
  • Inny Do załącznika nr 3 - oświadczenie o zmianach nieistotnych - odpr. wód op.- 06.07.2026 r.. (skan).pdf
  • Inny OPZ - załącznik nr 5 - rezygnacje .pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP