WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-29

Przebudowa pomieszczeń zaplecza kuchennego w Szkole Podstawowej w Gowinie.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POR. JANA PENCONKA W GOWINIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287106
Zamawiający
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POR. JANA PENCONKA W GOWINIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załączniki wersja edytowalna.zip
  • Inny Zał. Nr 6.1 do SWZ dokumentacja techniczma.zip
  • Inny Zał. Nr 6 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Zał. Nr 7 do SWZ projekt postanowień umowy.pdf
  • Przedmiar 07 przedmiar/P_1906_01_C_GOWINO.pdf
  • Projekt 02 Architektura/PT Gowino szkoła PAB opis.pdf
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 00.01 - wymagania ogólne.docx
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 00.01 - wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 01.01-10 - robót budowlanych.docx
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 01.01-10 - robót budowlanych.pdf
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 02.01 - instalacje sanitarne zewnętrzne.docx
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 02.01 - instalacje sanitarne zewnętrzne.pdf
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 02.02 - instalacje sanitarne wewnętrzne.docx
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 02.02 - instalacje sanitarne wewnętrzne.pdf
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 03.01 - instalacje elektryczne.docx
  • STWiOR 06 stwior/STWiOR 03.01 - instalacje elektryczne.pdf
  • Inny 01 PZT/dwg/01 mapa/251027 MDCP Gowino szkoła-sig metryka.jpg
  • Inny 01 PZT/dwg/01 mapa/251027 MDCP Gowino szkoła transparent.dwg
  • Inny 01 PZT/dwg/01 Projekt budowlany TOM I/02.pdf
  • Inny 01 PZT/dwg/PB PZT 03.dwg
  • Inny 01 PZT/dwg/PB PZT 03.txt
  • Inny 01 PZT/dwg/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
  • Inny 01 PZT/dwg/PT-PW PZT 02 profil instalacji kanalizacji sanitarnej.dwg
  • Inny 01 PZT/dwg/xref/2516_Gowino szkoła_PB 01_LT - Sheet - PB A 01-1 - RZUT PARTERU.dwg
  • Inny 01 PZT/dwg/xref/geoportal.png
  • Inny 01 PZT/dwg/xref/Sanit - podkład.jpg
  • Inny 01 PZT/pdf/PT-PW PZT 01 projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny 01 PZT/pdf/PT-PW PZT 02 profil instalacji kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Inny 01 PZT/PT Gowino szkoła PZT opis.pdf
  • Inny 01 PZT/PW Gowino szkoła PZT opis.pdf
  • Inny 02 Architektura/dwg/PTPW A 01.1.1-RZUT PARTERU.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-1-1 - RZUT PARTERU.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PTPW A 01.1.1-RZUT PARTERU.pcp
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-1-1 - RZUT PARTERU.pcp
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-1-2 - RZUT PARTERU - TECHNOLOGIA.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-1-3 - RZUT PARTERU - POSADZKI.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-1-4 - RZUT PARTERU - SUFIT.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-2 - RZUT PIĘTRA.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-3 - RZUT PODDASZA.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 01-4 - RZUT DACHU.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 02-1 - PRZEKRÓJ A1.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 03-1 - ELEWACJA ZACHODNIA.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 03-2 - ELEWACJA POŁUDNIOWA.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 04-1 - ZESTAWIENIE STOLARKI ZEWNĘTRZNEJ.dwg
  • Inny 02 Architektura/dwg/PT-PW A 04-2 - ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.dwg
  • Inny 02 Architektura/pdf/PTPW A 01.1.1-RZUT PARTERU.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-1-1 - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-1-2 - RZUT PARTERU - TECHNOLOGIA.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-1-3 - RZUT PARTERU - POSADZKI.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-1-4 - RZUT PARTERU - SUFIT.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-2 - RZUT PIĘTRA.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-3 - RZUT PODDASZA.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 01-4 - RZUT DACHU.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 02-1 - PRZEKRÓJ A1.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 03-1 - ELEWACJA ZACHODNIA.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 03-2 - ELEWACJA POŁUDNIOWA.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 04-1 - ZESTAWIENIE STOLARKI ZEWNĘTRZNEJ.pdf
  • Inny 02 Architektura/pdf/PT-PW A 04-2 - ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
  • Inny 02 Architektura/PW Gowino szkoła PAB opis.pdf
  • Inny 03 Konstrukcja/dwg/PTW_GOWINO_260429.dwg
  • Inny 03 Konstrukcja/pdf/K-01.pdf
  • Inny 03 Konstrukcja/pdf/K-02.pdf
  • Inny 03 Konstrukcja/pdf/K-03.pdf
  • Inny 03 Konstrukcja/PT K Gowino.docx
  • Inny 03 Konstrukcja/PT K Gowino.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/dwg/PT-PW G - INSTALACJA GAZU.dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/pdf/plot.log
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/pdf/PT-PW G 01 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/pdf/PT-PW G 02 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/PT instalacja gazu opis.docx
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/PT instalacja gazu opis.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/PW instalacja gazu opis.docx
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja gazu/PW instalacja gazu opis.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/dwg/hardcopy.log
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/dwg/PT-PW WK Instalacja c.o..dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/dwg/PT-PW WK Instalacja kanalizacji sanitarnej.dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/dwg/PT-PW WK Instalacja woda.dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/dwg/PT-PW WK Profil instalacji kanalizacji sanitarnej.dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/pdf/plot.log
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/pdf/PT-PW WK 01 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/pdf/PT-PW WK 02 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/pdf/PT-PW WK 03 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/pdf/PT-PW WK 04 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/PT instalacje sanitarne opis.doc
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/PT instalacje sanitarne opis.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/PW instalacje sanitarne opis.doc
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja sanitarne/PW instalacje sanitarne opis.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/dwg/PT-PW WE - INSTALACJA WENTLACJI.dwg
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/pdf/PT-PW WE 01 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/pdf/PT-PW WE 02 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/pdf/PT-PW WE 03 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/pdf/PT-PW WE 04 (A3).pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/PT instalacja wentylacji opis.doc
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/PT instalacja wentylacji opis.pdf
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/PW instalacja wentylacji opis.doc
  • Inny 04 Instalacje sanitarne/instalacja wentylacji/PW instalacja wentylacji opis.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/geoportal.jpg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) - 2026.05.08.dwg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) - 2026.05.08.dwl
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) - 2026.05.08.dwl2
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) - 2026.05.08.txt
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/PB PZT 01 schemat zasilania (KM) — 2026.05.08-STANDARD/rzut parteru.jpg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/Rzuty-EL- Gowino - 2026.04.29-STANDARD/PB A 01.3-RZUT PODDASZA.dwg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/Rzuty-EL- Gowino - 2026.04.29-STANDARD/PT-PW A 01-1-1 - RZUT PARTERU (2026.04.29).dwg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/Rzuty-EL- Gowino - 2026.04.29-STANDARD/Rzuty-EL- Gowino - 2026.05.11.dwg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/DWG/Schematy-EL-Gowino-2026.05.11.dwg
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/opis PT - str.2-21 - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E1 - Trasa przebiegu proj. linii WLZ w budynku (297x500) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E2.1 - Rzut parteru - instalacja elektryczna (A3) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E2.2 - Rzut poddasza - instalacja elektryczna (A3).pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E3 - Rzut parteru - instalacja oświetleniowa (A3) - 2026.04.29.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E4 - Schemat strukturalny zasilania (A4) - 2026.04.29.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E5 - Schemat podłączenia PWP (A4) - 2026.02.05.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E6.1 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E6.2 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E6.3 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-E-PZT (A3) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/PT-strona tytułowa.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/Z1-2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PT PDF/Z2.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/opis PW - str.2-21 - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E1 - Trasa przebiegu proj. linii WLZ w budynku (297x500) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E2.1 - Rzut parteru - instalacja elektryczna (A3) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E2.2 - Rzut poddasza - instalacja elektryczna (A3).pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E3 - Rzut parteru - instalacja oświetleniowa (A3) - 2026.04.29.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E4 - Schemat strukturalny zasilania (A4) - 2026.04.29.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E5 - Schemat podłączenia PWP (A4) - 2026.02.05.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E6.1 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E6.2 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E6.3 - Schemat rozdzielnicy RS (A4) - 2026.05.11.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-E-PZT (A3) - 2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/PW-strona tytułowa.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/Z1-2026.04.03.pdf
  • Inny 05 Instalacje elektryczne/PW PDF/Z2.pdf
  • Inny 07 przedmiar/P_1906_01_C_GOWINO.xlsx
  • Inny 260218 PNB Gowino.pdf
  • Inny 260413 odpowiedź na uwagi.pdf
  • Formularz Zał. Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
  • Inny Zał. Nr 2a do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Zał. Nr 2 do SWZ oświadczenie Wykonawcy z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny zał. Nr 3 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
  • Inny zał. Nr 4 do SWZ oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegajacych się o udzielenie zamówienia.doc
  • Inny zał. Nr 5 do SWZ dot. przynależności do drupy kapitałowej.doc
  • Inny zał. Nr 8 do SWZ wykaz robót.doc
  • Inny zał. Nr 9 do SWZ wykaz osób.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP