Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku Przychodni Rejonowej SPB Sp. z o.o. wraz dostosowaniem piwnicy na potrzeby MDS z infrastrukturą techniczną wewnętrzną i zewnętrzną ZP23/2026
Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372441
- Zamawiający
- Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bytów, pow. bytowski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 270 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4. PRZEDMIARY.rar
- STWiOR 3. STWIORB.rar
- SWZ SWZ przychodnia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 1. PROJEKTY BUDOWLANE.rar
- Inny 2. PROJEKTY TECHNICZNE.rar
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wyposażenie łazienek.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór oświdczenia sankcyjnego podmiotu udostepniajacego zasób.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 270 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP