Postępowanie zakończone 2026-07-20
Przebudowa sali wykładowej nr 457 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.
Politechnika Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316084
- Zamawiający
- Politechnika Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ.zip
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne.zip
- Inny Zał. nr 10 do SWZ- Decyzje administracyjne.zip
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT.zip
- Inny Zał. nr 12 do SWZ- Wytyczne do dok. odbiorowej.zip
- Inny Zał. nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Zał. nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR SALA 457_r.1.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna/PG_sala457_PT_komplet_rewizja.pdf
- STWiOR Zał. nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna/STWIORB_ SALA 457.pdf
- Inny Zał. nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Projekt Arch-Bud._komplet.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ- Decyzje administracyjne/Decyzja o pozwoleniu na budowe.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ- Decyzje administracyjne/decyzja_PWKZ.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ- Decyzje administracyjne/program prac konserwatorskich.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ- Decyzje administracyjne/warunki techniczne_WTE_2026_03_01-GG-457.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT/CT_ST_01_Instalacje elekt.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT/Standard zabezpieczenia pomieszczen.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT/ST.E.003.Oznak. instalacji sanitar.h.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT/Wytyczne dla sieci struktur.pdf
- Inny Zał. nr 11 do SWZ- Standardy tech. Wykon. CT/Załącznik nr 4 _ST.---_Wytyczne do wykonawstwa .....pdf
- Projekt Zał. nr 12 do SWZ- Wytyczne do dok. odbiorowej/Zakres i forma dokum. odbiorow.pdf
- Wzór umowy załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 1 do SWZ- Formularz oferty.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 2A do SWZ- Oświadczenie Wykonawcy.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 2B do SWZ- Oświadczenie Podm. udost.zasoby.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 2C do SWZ- Oświadczenie Podwykonawcy.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ- Ośw. grupa kapitałowa.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ- Ośw. o aktualności informacji.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ- Ośw. z art. 117 ust. 4.Pzp.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ- Wykaz robót budowlanych.pdf
- Inny załączniki 1-8 do SWZ/Zał.nr 8 do SWZ- Wykaz osób.pdf
- Formularz załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 1 do SWZ Formularz oferty.docx
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 2A do SWZ Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 2B do SWZ Oświadczenie Podmiotu udost. zasoby.docx
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 2C do SWZ Oświadczenie Podwykonawcy.docx
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 4 do SWZ- Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 5 do SWZ- Oświadczenie o aktualności informacji.doc
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 6 do SWZ Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.doc
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 7 do SWZ- Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny załączniki do SWZ_edytowalne/Zał. nr 8 do SWZ Wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Gdańska
- Remont pomieszczeń laboratoryjnych nr 36 - 38 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
- Przebudowa instalacji elektrycznej w pomieszczeniu 31 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
- Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. ”Budowa laboratorium środowiskowego GREEN HUB” na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
- Remont pomieszczeń laboratoryjnych nr 328 – 330 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
- Remont pomieszczeń laboratoryjnych nr 328 - 330 w budynku A Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej