Postępowanie zakończone 2026-08-06
Przebudowa skateparku na kompleksie sportowym przy SP nr 92 w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz 2025.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351023
- Zamawiający
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1_ SWZ.pdf
- Wzór umowy 3_PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO.pdf
- Ogłoszenie DOKUMENTY EDYTOWALNE.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU z dnia 20.07.2026 r..pdf
- Inny 2_OPZ.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO OPZ.zip
- Przedmiar Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.5 przedmiar/elektruka i teletechnika/2026.01.30 SKATEPARK ZASPA PRZEDMIAR-DRMG-LP04595.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. 4 Wytyczne dot. organizacji ruchu - GZD.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/02.02.2026_PW_sanitarka_skatepark Zaspa.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/2026.01.30 SKATEPARK ZASPA scalony.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/2026.02.14_PW_architektura.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/PZT_20.01.2026.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/zieleń/Ostateczne Gotowe Zaspa projekt zieleni.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.1 - projekty budowlane/zieleń/Ostateczne Plansza GOTOWE Zaspa zieleń.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.4 STWiOR/GOTOWE Zaspa specyfikacja techniczna i odbiór robót.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/ZAŁ. nr 3 do OPZ - STANDARDY ZIELENI.pdf
- STWiOR Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.4 STWiOR/STWiOR_Skatepark_Gdańsk_Zaspa.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.2 - Badania geotechniczn/opinia geotechniczna_Gdańsk SP 92_skatepark.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.2 - Badania geotechniczn/zał. 1_mapa_Gdańsk SP 92_skatepark.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.2 - Badania geotechniczn/zał. 2_objaśnienia_EC7.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.2 - Badania geotechniczn/zał. 3_legenda_Gdańsk SP 92_skatepark.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.2 - Badania geotechniczn/zał. 4_karty otworów_Gdańsk SP 92_skatepark.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.3 - Opinia techniczna dot. skateparku na Zaspie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/1.5 przedmiar/architekrura oraz KD/Skatepark Zaspa_pr-DRMG-LP04595.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Umowa użyczenia - po poprawkach .docx
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/Image (12).jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/Image (13).jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/Image (14).jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/IMG_6348.jpeg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/IMG_6349.jpeg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/IMG_6350.jpeg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/IMG_6351.jpeg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 1 - zdjęcia terenu/IMG_6352.jpeg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 2 - Koncepcja dojazdu na teren budowy.jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 2 - Draft Umowy użyczenia/Zał. nr 3 - fragment działki objęty rozmowami.jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 5 - wzór umowy z GZD na ochronę drogi.docx
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 6 - Wykaz dokumentacji powykonawczej.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa”
- Doposażenie placu zabaw w ramach zadania „Nowe i bezpieczne urządzenia w Krainie Zabaw (Park Reagana)” - realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” z Budżetu Obywatelskiego 2026
- Modernizacja pracowni specjalistycznych dla uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja 25 w ramach zadania Gdańsk Miastem Zawodowców- etap II
- Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
- Realizacja robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rowerowy Górny Taras Gdańska" - w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022