WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Przystosowanie części obiektu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie na Miejsce Doraźnego Schronienia

Miasto Kwidzyn

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399987
Zamawiający
Miasto Kwidzyn
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Kwidzyn, pow. kwidzyński, woj. pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
16 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna.zip
  • SWZ SWZ.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 6 Projekt umowy.doc
  • Formularz Załącznik nr 1- Formularz oferty.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx
  • Inny Załącznik nr 4 Wykaz robot budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 5 Zobowiązanie podmiotu o oddaniu Wykonawcy swoich zasobów w zakresie zdolności technicznych i zawodowych.docx
  • Inny Załącznik nr 7 Oświadczenie z art. 117 ust. 4.doc
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MDS-01 PRZEDMIAR BUDOWLANY [SPOMS MDS budowlanka 12-08-2026 P przedmiar].pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MDS-01 PRZEDMIAR ELEKTRYCZNY [Przedmiar robót SPOMS MDS 1].pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MDS-01 PRZEDMIAR SANITARNY [MDS_Kwidzyn_IS_Przedmiar P].pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MDS-02 PRZEDMIAR BUDOWLANY [SPOMS MDS budowlanka 12-08-2026 L przedmiar].pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MDS-02 PRZEDMIAR SANITARNY [MDS_Kwidzyn_IS_Przedmiar L].pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Przedmiary/MES-02 PRZEDMIAR ELEKRYCZY [Przedmiar robót SPOMS MDS 2].pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/OT KT MDS SPOMS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/OT ORZECZENIE MDS SPOMS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/OT PAB MDS SPOMS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/OT PZT MDS SPOMS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. PZT.01 MDS PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.00 MDS ZBIORCZY 1-200.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.01 MDS-01 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.02 MDS-02 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.03 WYJSCIE ZAPASOWE 1-100.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.04 MDS OSLONY 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. A.05 MDS SANITARIATY 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. IN.01 PROJ SPOMS. INW. 1-200.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. K.01 MDS-01 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. K.02 MDS-02 1-50.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/RYS. K.03 MDS WYJSCIE ZAPASOWE 1-50.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 16 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP