Postępowanie zakończone 2026-07-07
Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz oświetleniem terenu” w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego 2025
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297437
- Zamawiający
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 3. OPZ.pdf
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 4. Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 18.06.2026r.pdf
- Ogłoszenie 6. Dokumenty edytowalne.docx
- Inny 5.Załączniki do OPZ.zip
- Inny 7.Zał. nr 9 do SWZ - Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
- Przedmiar Zał. do OPZ/Zał. 5 Przedmiar BUD Małomiejska budowa boiska.pdf
- Przedmiar Zał. do OPZ/Zał. 6 Przedmiar ELEKTR Małomiejska budowa boiska.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY/PZT_ZL_2026.03.06.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/01_PROJEKT BUDOWLANY/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_PZT/MAL_PT_ PZT 2026.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/01_PROJEKT BUDOWLANY/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE TELETECHNICZNE/Projekt_Techniczny.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/02_PROJEKT WYKONAWCZY/01_PZT/PW_PZT_2026.03.06.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/02_PROJEKT WYKONAWCZY/02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt_Wykonawczy.pdf
- Projekt Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/04_SPECYFIKACJE/01_PZT/SPECYFIKACJA TECHNICZNA PZT - Małomiejska.pdf
- STWiOR Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/04_SPECYFIKACJE/02_INSTALACJE IT IE/STWiOR.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/01.UZGODNIDNIE DYREKTOR SP/uzg.szkola_2026.02.11.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/02.UZGODNIENIE PKM/PKM2F2-PKM-XX-X-XXX-XXXX-XX-KO-0200-000-BoiskoMalomiejska.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/03.UZGODNIENIE GW/15_2026 Małomiejska.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/03.UZGODNIENIE GW/GW_uzg_malomiejska.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/04.UZGODNIENIE GIWK/UL_2025_609 z 13.08.2025.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/03_DOKUMENTY FORMALNO PRAWNE/02_UZGODNIENIA/05.UZGODNIENIE GDANSKI ZESPOL SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO/Uzgodnienie GZSiSS 2025.07.22.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/05_OPERAT DENDROLOGICZNY INWENTARZYACJA ZIELENI/2025_operat_dendrologiczny_Malomiejska_Gdansk.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/05_OPERAT DENDROLOGICZNY INWENTARZYACJA ZIELENI/Zalacznik_graficzny_Malomiejska.jpeg
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/05_OPERAT DENDROLOGICZNY INWENTARZYACJA ZIELENI/Załącznik nr 1. Zestawienie zinwentaryzowanych drzew i krzewów na dz. nr 676_2.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał.1 Dok. Proj/05_OPERAT DENDROLOGICZNY INWENTARZYACJA ZIELENI/Załącznik_nr_3_POZ_Malomiejska_Gdansk.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał. 2 Lokalizacja zadania przybliżona.jpg
- Inny Zał. do OPZ/Zał. 3 Zgłoszenie skuteczne.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał. 4 STANDARDY PRAC ZWIĄZANYCH Z PROJEKTOWANIEM I ZAKŁADANIEM ZIELENI ORAZ OCHRONĄ PRZYRODY DRMG_v8_KK_MM.pdf
- Inny Zał. do OPZ/Zał. 7 Dok.Powykonawcza.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa”
- Doposażenie placu zabaw w ramach zadania „Nowe i bezpieczne urządzenia w Krainie Zabaw (Park Reagana)” - realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” z Budżetu Obywatelskiego 2026
- Modernizacja pracowni specjalistycznych dla uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja 25 w ramach zadania Gdańsk Miastem Zawodowców- etap II
- Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
- Przebudowa skateparku na kompleksie sportowym przy SP nr 92 w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz 2025.