WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Remont odcinka drogi gminnej ul. Wiślanej w miejscowości Mikoszewo, gmina Stegna

Gmina Stegna

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00247564
Zamawiający
Gmina Stegna
Główny kod CPV
45233252-0 — Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR SST- D-06.03.01 Pobocza ulepszone.pdf
  • SWZ SWZ ZP.271.3.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.3.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia ZP.271.3.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ZP.271.3.2026.pdf
  • Inny Informacja o wyborze-strona.ZP.271.3.2026.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert ZP.271.3.2026.pdf
  • Inny Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ ZP.271.3.2026.pdf
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10.zip
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Zmiana treści SWZ ZP.271.3.2026.pdf
  • Formularz Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 2 do SWZ- Oświadczenie art 125 ust.1 spełnienie warunków.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 3 do SWZ- Oświadczenie art.125 ust.1 - przesłanki wykluczenia.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik Nr 4 do SWZ.pdf
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 5 do SWZ- wzór zobowiązania.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 6 do SWZ- oświadczenie o gr. kapitałowej.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 7 do SWZ- Wykaz robót.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 8 do SWZ- Wykaz osób.doc
  • Inny Załaczniki do SWZ nr 1-10/Załącznik nr 9 do SWZ- Oświadczenie art.125 ust.5 -dla podmiotu udostępniającego zasoby .doc
  • Przedmiar Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/przedmiar Wiślana 02_2026 -remont.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/PT -remont.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 1 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 2 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 3 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 4 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 5 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 6 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 7 - PT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 11 Dokumentacja projektowa/rys. nr 8 - PT.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP