WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

ROBOTY BUDOWLANE: „KOMISARIAT POLICJI W KOLBUDACH – ROZBUDOWA SIEDZIBY”,

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00376635
Zamawiający
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kołbudy
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF.zip
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf.zip
  • Projekt PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH.zip
  • STWiOR STWiOR.zip
  • SWZ 32-2026 Rozbudowa KP Kolbudy, SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 32-2026 Rozbudowa KP Kolbudy, SWZ.doc
  • Inny Aktualizacja warunki gestorów sieci.zip
  • Inny informacja o maksymalnej kwocie na realizacje zamowienia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ.zip
  • Wzór umowy załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/umowa Przebudowa KP Kolbudy 2026 poprawiona.docx
  • Formularz załączniki do SWZ/zał. nr 1 do SWZ- formularz ofertowy.doc
  • Formularz załączniki do SWZ/zał. nr 1 do SWZ- formularz ofertowy.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/25-2021- tabelka z otwarcia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/Zał. nr 10 do SWZ- OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ.doc
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ.doc
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/umowa Przebudowa KP Kolbudy 2026 poprawiona.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/Zał nr 10 - KARTA GWARANCYJNA.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/ZAŁ. NR 4 do umowy - Protokół odbioru robót - pełny.doc
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/ZAŁ. NR 4 do umowy - Protokół odbioru robót - pełny.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/Zał. nr 8 - RODO do umowy.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 umowa/Zał. nr 8 - RODO do umowy.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 6 do SWZ.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 6 do SWZ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 7 do SWZ.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 7 do SWZ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 8a - wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 8a - wykaz robót budowlanych.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 8b - wykaz osób.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 8b - wykaz osób.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 9 Informacja dla Współpracowników, Kontrahentów i Innych Osób Powiązanych z KWP w Gdańsku.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 9 Informacja dla Współpracowników, Kontrahentów i Innych Osób Powiązanych z KWP w Gdańsku.pdf
  • Inny Aktualizacja warunki gestorów sieci/PSG - aneks terminowy.pdf
  • Inny Aktualizacja warunki gestorów sieci/Reknica - aktualizacja WT 1.pdf
  • Inny Aktualizacja warunki gestorów sieci/Reknica - aktualizacja WT 2.pdf
  • Inny Aktualizacja warunki gestorów sieci/Reknica - aktualizacja WT 3.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/13.Projekt zagospodarowania terenu-opis.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/14.Rys.PZT 1 - uzg. nr 2.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/15.Rys.PZT 1 - uzg. nr 1..pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/16.Rys.PZT 2 + PZT 3.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/17. PZT - Informacja BIOZ.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/21.Proj. drogowy - Rys. PZT D+D1+D2.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/40.Proj.elektryczny-Rys. nr PZT 1.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/10. Mapa - uzg.ZUD.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/11.Opinia sanitarna.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/12.Dokum. badań podłoża gruntowego.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/18.Proj. drogowy - strona tytułowa.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/19.Proj. drogowy - opis techniczny.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/1.Strona tytułowa.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/20.Proj. drogowy - informacja BIOZ.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/22.Proj.arch-bud.-Str.tytułowa+opis tec.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/23 Proj.arch.-bud. - Rysunki .pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/24.Proj.konstr.-bud. - Str tytułowa.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/25.Proj.konstr.-bud. - opis techniczny.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/26.Proj.konstr- Rys.K01 - K10.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/27.Proj.wod-kan + C.O. - Str.+opis tech.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/28.Proj.wod-kan+C.O.-Rys. nr 1-6.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/29.Proj.Tech.kotłowni gazowej-opis tech.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/2.Projektanci - upr.bud.+zaświad.-cz.1.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/30.Proj.Tech.kotłowni gazowej- Rys.S1.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/31.Proj.Tech. kotłowni gazowej-Rys. S2.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/32.Proj.wentylacji+klimaty.-opis tech.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/33 Proj.wentylacji+klimaty.-Rys.S1-S7.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/35.Proj.przyłączy wod-kan - Rys. S1-S2.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/36.Proj.przyłączy wod-kan - Rys. S3.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/37.Proj.przyłączy wod-kan - Rys. S4.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/38.Proj.Charakterystyka Energetyczna.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/39.Proj.elektryczny-Opis techniczny.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/3.Projektanci - upr.bud+zaświad.-cz.2.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/41.Proj.elektryczny-Rys. nr E1.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/42.Proj.elektryczny-Rys. nr E2.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/43.Proj.elektryczny-Rys. nr E3.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/44.Proj.elektryczny-Rys. nr E4.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/45.Proj.elektryczny-Rys. nr E5.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/46.Proj.elektryczny-Rys. nr E6.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/47.Proj.elektryczny-Rys. nr E7.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/48.Proj.elektryczny-Rys. nr E8.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/49.Proj.elektryczny-Rys. nr E9.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/4.Warunki przyłączeniowe gestorów sieci.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/50.Proj.teletechniczny-Opis techniczny.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/51.Proj.teletechniczny-Rys.nr TT-01.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/52.Proj.teletechniczny-Rys.nr TT-02.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/53.Proj.teletechniczny-Rys.nr TT-03.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/54.Proj.teletechniczny-Rys.nr TT-04.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/5.ENERGA - warunki przebudowy sieci SN.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/6 ENERGA- uzgodnienie przebudowy sieci .pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/7.Akt notarialny+książka ob.+uzg. wjazd.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/8 Uzg.-Zarząd Powiatu.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/9.Odpis - uzg.ZUD.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ - KP KOLBUDY.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/Księga standaryzacji logo - 2013.07.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY-Komisariat Policji w Kolbudach-PDF/34.Proj.przyłaczy wod-kan-opis tech.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT1.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT2.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT3.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT 4B.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT 4C.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT 4.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/PZT OPIS 25.11.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/1.PW PZT/Strona tytyłowa KOLBUDY PB.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/2.PW Drogi/2019 09 27 Opis techniczny nawierzchnie.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/2.PW Drogi/2019 09 30 BIOZ Kolbudy drogi.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/2.PW Drogi/PZT drogi.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/2.PW Drogi/Dd1.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/2.PW Drogi/Dd2.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/A1. Rzut parteru.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/A2. Rzut I pietra.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/A3. Rzut II pietra.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/A4. Rzut dachu.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/A5. Rzut garażu.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/AS1 Parter-sufity podwieszane.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/AS2 1 piętro-sufity podwieszane.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/AS3 2 piętro-sufity podwieszane.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/Aw1 Parter-wyposażenie w meble.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/Aw2 1 piętro-wyposażenie w meble.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/Aw3 2 piętro-wyposażenie w meble.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D10 - detal przelewu dachowego.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D11 - szczegóły elewacji.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D1 - detal pomieszczenie przejściowe.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D2 - detal pomieszczenie przejściowe.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D3 - detal pomieszczenie przejściowe.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D4a - detal balustrady.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D4 - detal balustrada.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D5 - detal WC dla zatrzymanych.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D6 - detal zabudowa WC.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D7 - detal kraty okienne.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D8 - detal iedntyfikacja wizualna.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/D9 - detale elewacji z płyt HPL.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/E1 Elewacja zachodnia.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/E2 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/E3 Elewacja południowa.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/E4 Elewacja północna.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/E5 Elewacje garażu.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/P1 Przekrój A-A.pdf
  • Inny PROJEKT WYKONAWCZY-Komisariat Policji w Kolbudach-pdf/3.PW Architektura/P2 Przekrój B-B(2).pdf
  • Projekt PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH/PROJEKT ZIELENI -OPIS-UKSZTAŁTOWANIE TERENU I ZIELENI.pdf
  • Projekt PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH/PZT1.pdf
  • Projekt PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH/PZT 4 - projekt zieleni.pdf
  • Projekt PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH/Strona tytyłowa KOLBUDY -ZIELEŃ.pdf
  • Inny PROJEKT ZIELENI I NASDZEŃ ZASTĘPCZYCH/Decyzja Wójta Gminy Kolbudy - wycinka i nasadzenie - X.2025.pdf
  • STWiOR STWiOR/STWiOR KP Kolbudy -instalacje elektryczne i teletechniczne.pdf
  • STWiOR STWiOR/STWiOR KP Kolbudy - instalacje sanitarne.pdf
  • STWiOR STWiOR/STWiOR KP Kolbudy_roboty budowlano - montażowe.pdf
  • STWiOR STWiOR/STWiOR KP Kolbudy_roboty rozbiórkowe.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU