Postępowanie zakończone 2026-09-01
Rozbudowa drogi powiatowej nr 3169G ul. Reja w Sztumie w ramach zadania: Budowa węzła integracyjnego wokół dworca PKP w Sztumie – etap IV
Powiat Sztumski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387717
- Zamawiający
- Powiat Sztumski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sztum, pow. sztumski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 110 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0_SWZ_RI.272.10.2026.pdf
- Wzór umowy 2_Projektowane postanowienia umowne_ul. Reja.pdf
- Formularz 3_Zalacznik_nr_3_Formularz_ofertowy.zip
- Ogłoszenie 10_ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00387717_01.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Gminy Sztum.zip
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego.zip
- Inny 1_Inwentaryzacja powykonawcza.zip
- Inny 4_-9_Zalaczniki.zip
- Formularz 3_Zalacznik_nr_3_Formularz_ofertowy.docx
- Inny 3.1_TER_Powiat_Sztumski.docx
- Inny 3.2_TER_Gmina_Sztum.docx
- Inny 4_Zalacznik_nr_4_Oswiadczenie_art_125.docx
- Inny 5_Zalacznik_nr_5_Oswiadczenie_PUZ.docx
- Inny 6_Zalacznik_nr_6_Zobowiazanie_PUZ.docx
- Inny 7_Zalacznik_nr_7_Oswiadczenie_wspolne.docx
- Inny 8_Zalacznik_nr_8_Wykaz_robot_budowlanych.docx
- Inny 9_Zalacznik_nr_9_Wykaz_osób.docx
- Inny 2_1_Dokumentacja_Zakres Gminy Sztum/1_PZT/Mapa nr 3.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/00567 Sztum PKP opis dr PT POWIAT ref.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM III OŚW - Powiat/00567 Sztum PKP OSW_PT POWIAT ref.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM II KD DP/00567 Sztum PKP opis_Kd_POWIATOWA PT_ref.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PB_E 01 kolizje PZT DP WI PKP Sztum.dwg
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PT_E 01_2 kolizje PZT DP WI PKP Sztum (297x1200).pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PT_E kolizje OPIS Drogi Powiatowe WI PKP Sztum.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM V TP Powiat/00567 Sztum PKP powiatowa kolizje TP_PT_ref.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/2_Powiat zieleń/00567 Sztum PKP opis zieleń PT POWIAT.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/2_Powiat zieleń/Węzeł - mapa tabela podział Powiat.pdf
- Projekt 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/4_SOR/00567 Sztum PKP ORG_stała POWIATOWA_ref.pdf
- STWiOR 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/3_STWiORB/D-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- STWiOR 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/3_STWiORB/E-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- STWiOR 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/3_STWiORB/KD-SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/00567 Sztum PKP dr ref 2_1_DR_P.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/00567 Sztum PKP_przekrój ref 3.1 DP.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/Powiatowa Reja kościuszki Ulica WMS_PPNiw 500 ref 4.1 NIW.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/Powiatowa Reja kościuszki Ulica WMS_PPNiw 500 ref 4.2_Przekroje.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/Powiatowa Reja kościuszki Ulica WMS_PPNiw 500 ref 4.3_Przekroje.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM I DR P/przystanek_ref przystanek.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM III OŚW - Powiat/00567 Sztum PKP dr ref 2_1_OSW_P.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM III OŚW - Powiat/00567 Sztum PKP słup_ref Sztum DP 600x297.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM III OŚW - Powiat/00567_Sztum PKP szafka_OSW_ref Sztum 600x297.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM III OŚW - Powiat/Schemat_ref 4_1_OSW_DP_Sztum.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM II KD DP/00567 Sztum PKP dr ref 2_1_KD_P.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM II KD DP/00567 Sztum PKP kd studnia ref 4.1 DP.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM II KD DP/00567 Sztum PKP_odwod. liniowe_DP_ref Rys. 4.3 DP.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM II KD DP/00567 Sztum PKP profil kd 3.1_DP.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PT_E 00 kolizje orientacja DP WI PKP Sztum (A4).pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PT_E 02_1 kolizje schemat sieci nn DP WI PKP Sztum (297x700).pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM IV EN DP/PT_E 02_2 kolizje schemat sieci nn DP WI PKP Sztum (A3).pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_PT Powiat/TOM V TP Powiat/00567 Sztum PKP dr ref 2_1_TP_P.pdf
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/1_Uwaga!.txt
- Inny 1_Dokumentacja_Zakres Powiatu Sztumskiego/4_SOR/Sztum PKP OR_ML_20.06.2023_P.pdf
- Inny 3_Inwentaryzacja powykonawcza/2872026OSTA ARK2 PIECZ- podpisane.pdf
- Inny 3_Inwentaryzacja powykonawcza/6382026OSTA ARK1 PIECZ-podpisane.pdf
- Inny 3_Inwentaryzacja powykonawcza/Mapa_ ARK1 inw-pow.pdf
- Inny 3_Inwentaryzacja powykonawcza/Mapa_ ARK2 zielen.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 110 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP