Postępowanie zakończone 2026-07-06
Termomodernizacja budynków komunalnych w Kościerzynie – ul. Wodna 17
Gmina Miejska Kościerzyna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299913
- Zamawiający
- Gmina Miejska Kościerzyna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 3-zał do opisu przedmiotu zamówienia.pdf
- Projekt ZP 14 pismo 1 platforma.docx
- SWZ 2-ZP 14 SWZ MDS OC.pdf
- Formularz 6-ZP 14 formularze edytowalne MDS.docx
- Ogłoszenie 1-ZP 14 BZP ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ZP 14 BZP ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 4- Część I - dokumentcja Szkoła Podstawowa nr 6.zip
- Inny 5-Część II - dokumentacja parking ul. 3 Maja 9a.zip
- Inny część II-instalacje elektryczne.zip
- Inny część II-instalacje sanitarne.zip
- Inny ZP 14 pismo 1.pdf
- Inny ZP 14 pismo 2.pdf
- Inny ZP 14 pismo 2 platforma.docx
- Inny ZP 14 zaktualizowany formularz 3-1 Wykaz usług.docx
- Projekt skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/projekt techniczno - architektoniczny segment 4,3.1.14210_001.pdf
- Projekt skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/projekt technicznp - architektoniczny segmnent 1, 4, 2.pdf
- Projekt skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/projekt techniczny - architektoniczny segment 1.5.2.1.pdf
- Inny skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/projekt instalacji wentylacji segment 2.3.1.pdf
- Inny skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/projekt instalacji wentylacji segment 4.3.1.1.pdf
- Inny skan dokumenatcja z 1982r. SP nr 6/schemat.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/opis.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_01_z.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_02.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_03.jpg
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_03.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_04.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_05.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_06.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_07.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_08.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_09.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_10.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_11.jpg
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_11.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_12.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_13.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_14.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_15.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_16.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_17.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_18.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_19.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_20.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_21.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_22.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt acrhitektura/rys_23.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/opis.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_10.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_11.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_12.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_13.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_14.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_15.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_16.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_17.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_18.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_19.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_1.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_20.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_21.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_2.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_3.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_4.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_5.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_6.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_7.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_8.pdf
- Inny dokumenacja kino/projekt konstrukcja/rys_9.pdf
- Projekt instalacje elektryczne - opis.pdf
- Inny E-1.pdf
- Inny E-2.1.pdf
- Inny E-2.2.pdf
- Inny E-3.1.pdf
- Inny E-3.2.pdf
- Inny E-4.1.pdf
- Inny E-4.2.pdf
- Inny E-4.3.pdf
- Inny E-5.1.pdf
- Inny E-5.2.pdf
- Inny E-6.pdf
- Inny E-7.1.pdf
- Inny E-7.2.pdf
- Inny E-7.3.pdf
- Inny E-7.4.pdf
- Inny E-7.5.pdf
- Inny E-7.6.pdf
- Inny E-8.1.pdf
- Inny E-8.2.pdf
- Inny E-8.3.pdf
- Inny E-8.4.pdf
- Inny E-8.5.pdf
- Inny E-9.pdf
- Inny E-PZT.pdf
- Projekt instalacje sanitarne - opis cały.pdf
- Projekt instalacje sanitarne - opis cały.pdf
- Inny ISG-01_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISG-01_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISG-02_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISG-02_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISG-03_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISG-03_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISG-04_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISG-04_CO_CT_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISG-05_CO_ROZWINIĘCIE_2009.08.19_KOŚCIERZYNA.pdf
- Inny ISG-05_CO_ROZWINIĘCIE_2009.08.19_KOŚCIERZYNA.pdf
- Inny ISG-06_CT_ROZWINIĘCIE_2009.08.19_KOŚCIERZYNA.pdf
- Inny ISG-06_CT_ROZWINIĘCIE_2009.08.19_KOŚCIERZYNA.pdf
- Inny ISK-01_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_FUNDAMENTY.pdf
- Inny ISK-01_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_FUNDAMENTY.pdf
- Inny ISK-02_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISK-02_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISK-03_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISK-03_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISK-04_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISK-04_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISK-05_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISK-05_WOD-KAN_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISW-01_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISW-01_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIWNICA.pdf
- Inny ISW-02_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISW-02_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PARTER.pdf
- Inny ISW-03_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISW-03_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PIĘTRO.pdf
- Inny ISW-04_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISW-04_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_DACH.pdf
- Inny ISW-05_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PRZEROJE.pdf
- Inny ISW-05_WENT-KLIM_2009.08.19_KOŚCIERZYNA_PRZEROJE.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP