Postępowanie zakończone 2026-08-03
Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej obiektów budowlanych na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej z podziałem na części.
Gmina Sztum
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361204
- Zamawiający
- Gmina Sztum
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sztum, pow. sztumski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 3. Załacznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Załacznik nr 2 do SWZ - Dodatkowe załączniki z podziałem na części – mapy orientacyjne, inwentaryzacja, decyzja.zip
- Inny 5. Załączniki od nr 3 do nr 8 do SWZ - edytowalne.zip
- Inny 6. Załacznik nr 9 do SWZ - Zasady DNSH.pdf
- Inny 7. Załacznik nr 10 do SWZ - Dodatkowe wytyczne projektowe.pdf
- Projekt Inwentaryzacja.doc
- Inny 20240315_I_SZTUM-I-01-(841x594).pdf
- Inny 2624_Sztumskie Centrum Kultury [Inwentaryzacja] - I-08.pdf
- Inny 2624_Sztumskie Centrum Kultury [Inwentaryzacja] - I-11.pdf
- Inny Decyzja.pdf
- Inny Mapa orientacjna część II.pdf
- Inny Mapa orientacyjna część III.pdf
- Inny Mapa orientacyjna część I.pdf
- Formularz Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie PUZ.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie wspólne.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz usług.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Sztum
- Rozbudowa cmentarza komunalnego w m. Zajezierze – Etap III
- Modernizacja drogi gminnej z zastosowaniem płyt yombo, odcinek drogi Szpitalna Wieś – Czernin, drogi dojazdowej do gruntów rolnych – FOGR.
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na termomodernizację komunalnych budynków mieszkalnych przy ul. Sienkiewicza 3 i ul. Mickiewicza 54 w Sztumie
- Wykonanie dokumentacji projektowej na zadanie pn.: Budowa drogi rowerowej na koronie wału przeciwpowodziowego rzeki Wisły przy rezerwacie Las Mątawski o długości około 1460,00mb