Postępowanie zakończone 2026-08-19
WYKONANIE PRAC KONSERWACYJNO-REMONTOWYCH W KW 7906 W PODZIALE NA DWA ZADANIA
18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377249
- Zamawiający
- 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łężyce, pow. wejherowski, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- 2026-11-30
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja do postępowania.zip
- Przedmiar Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/PRZEDMIAR BUD NR 1.pdf
- Przedmiar Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/PRZEDMIAR BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/A01 BUD NR 1.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/A03 BUD NR 1.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/PROJEKT BUDOWLANY BUD NR 1.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/SPECYFIKACJA TECHNICZNA BUD NR 1.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/A01 BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/A02 BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/A03 BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/A04 BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/PROJEKT BUDOWLANY BUD NR 4.pdf
- Projekt Dokumentacja do postępowania/Zadanie 2 - budynek nr 4/SPECYFIKACJA TECHNICZNA BUD NR 4.pdf
- Inny Dokumentacja do postępowania/Zadanie 1 - budynek nr 1/A02 BUD NR 1.pdf
Przedmiar robót — 180 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| P1/1 | Wykucie z muru ościeżnic drewnianych o powierzchni do 2 m2 | szt. | 6 |
| P1/2 | Rozebranie okładziny ściennej | m2 | 91.450999999999993406163412146270275115966796875 |
| P1/3 | Rozebranie posadzek z płytek na zaprawie i kleju | m2 | 39.030000000000001136868377216160297393798828125 |
| P1/4 | Rozebranie ścianek z cegieł na zaprawie cementowo-wapiennej o grubości 1/2 ceg. | m2 | 17.141999999999999459987520822323858737945556640625 |
| P1/5 | Rozbiórka kasetonów sufitu modułowego (RS=0,6) | m2 | 21.3299999999999982946974341757595539093017578125 |
Pokazano 5 z 180 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-30.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP