Postępowanie zakończone 2026-08-31
Wykonanie remontów dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378513
- Zamawiający
- Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ nr ZDP4.26.02.29.2026.SP.pdf
- Formularz załączniki edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Kosztorysy ofertowe.7z
- Inny specyfikacje techniczne zał. 1a do SWZ.7z
- Inny SWZ nr ZDP4.26.02.29.2026.SP.docx
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - przełomy 2026.xls
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - remonty cząstkowe 2026.xls
- Wzór umowy 9_D_040701_Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
- Inny 10_D_050104A Nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej.pdf
- Inny 11_D_050305A_Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego.pdf
- Inny 12_D_050305B_Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- Inny 12_D_050305B_Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- Inny 13_D_050311_Frezowanie nawierzchni na zimno.pdf
- Inny 13_D_050311_Frezowanie nawierzchni na zimno.pdf
- Inny 1_D_010204_Rozbiórki elemntów dróg i ulic.pdf
- Inny 2_D_020001_Roboty ziemne.Wymagania ogólne.pdf
- Inny 3_D_020101_Roboty ziemne.Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny 6_D_040301_Oczyszczenie i skropienie warstw nawierzchni.pdf
- Inny 6_D_040301_Oczyszczenie i skropienie warstw nawierzchni.pdf
- Inny 7_D_040402_Podbudowa z mieszanki niezwiązanej.pdf
- Inny 8_D_040501_Podbudowa z mieszanki związanej.pdf
- Inny D-00.00.00 Wymagania ogolne przelomy.pdf
- Inny D - 00.00.00 Wymagania ogolne - rem czastkowe.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
- Wynajem podnośnika koszowego wraz z obsługą operatorską do robót drogowych związanych z bieżącym utrzymaniem dróg powiatowych w obszarze działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kartuzach
- Wykonanie remontów częściowych nawierzchni chodników na drogach powiatowych powiatu kartuskiego
- Rozbudowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1910G z drogą gminną ul. Piwną w Sierakowicach