Postępowanie zakończone 2026-07-10
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj polegającej na „Modernizacji Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka wraz z modernizacją zaplecza (...)”
SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300721
- Zamawiający
- SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Zał.6 do SWZ_252_13-33rj_26_Projekt umowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_252_13-33rj_26.pdf
- Inny SWZ_252_13-33rj_26.doc
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ.zip
- Przedmiar Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/Opis techniczny/Opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Inwentaryzacja/Opis techniczny/opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Technologia/Opis techniczny/opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/3. 2506.1_SZW_PFU_KP_koncepcja_opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Opis przedmiotu Zamówienia 2.docx
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/5. 2506.1_SZW_PFU_KP_PFU_opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/1. 2506.1_SZW_PFU_KP_Inwentaryzacja_opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 6_uzgodnienie rzeczoznawcy ppoz/2506_PFU_szatnia_uzgodnienie.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Opis techniczny/opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/co/Opis techniczny/opis_ c.o. wykonawczy.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Opis techn/opis.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/gazy medyczne/opis techniczny/Instalacja gazów medycznych wykonawczy.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/str.tyt/str.tyt.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wentylacja/Opis techniczny/wentylacja oddziału neonatologii wykonawczy.pdf
- Projekt Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wod-kan/Opis techniczny/instalacja wew wod-kan wykonawczy.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/BIOZ/Opis.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/BIOZ/str tyt.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/Rysunki/PB_Rzut budowlany 50_rys 2_12.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/Rysunki/PB_Sufit_Przekroj 50_rys 3_13.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Architektura/Rysunki/PB_Sytuacja_rys 1_11.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Inwentaryzacja/Rysunki/PB_Inwentaryzacja 50_10.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Konstrukcje/Ekspertyza techniczna.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Konstrukcje/Opis_obliczenia.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Arch-Bud Neonatologia/Technologia/Rysunki/PB_Technologia 50_14.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/EDYT/2506_WPFU_KP_1.01__szatnie_K.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/EDYT/2506_WPFU_RZUT_SZATNIE_pietro -1_POSADZKI.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/EDYT/2506_WPFU_RZUT__SZATNIE_pietro -1__SUFITY.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/EDYT/2506_WPFU_RZUT_SZATNIE_pietro -1__wnętrza.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_0.01_PZT.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_1.01_szatnie_K-1.01.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_102 _szatnie_POSADZKI.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_103_szatnie_SUFITY.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_104_szatnie_rozwinięcie ścian.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_105_szatnie_rozwinięcie ścian.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_201_szatnie_technologia_wyposażenie.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_E-01_szatnie_instalacje elektryczne.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU_KP_WM.1_instalacje wentylacji.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/2506_WPFU - Tabela wymagań elektrycznych - szatnia_załącznik.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/PDF/Thumbs.db
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/Wizualizacja/_1.jpg
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/Wizualizacja/_2.jpg
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/Wizualizacja/_3.jpg
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/KONCEPCJA Szatnie/Wizualizacja/Thumbs.db
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Thumbs.db
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 1_mapa dcp/841x800.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 2_wypis i wyrys/Mapa EG.6621.3026.2015.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 2_wypis i wyrys/Wypis EG.6621.3026.2015._pdf.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/2506_WPFU_A_1.01__kuchnia_piwnica___PZT.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/2506_WPFU_A_1.01__kuchnia_piwnica___PZT-ZDO_PZT.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/2506_WPFU_A_1.02__kuchnia_piwnica-1.02_-1.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/2506_WPFU_A_1.02__kuchnia_piwnica.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 3_inwentaryzacja budowlana/2506_WPFU_Kuchnia_tabelka_I.bak
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 4_wstępne wyposażenie pomieszczeń/25-06_Specyfikacja wyposażenia_szatnie.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 4_wstępne wyposażenie pomieszczeń/Thumbs.db
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PFU Szatnie/Załącznik 5_mapa zasadnicza/SzW_mapa zasadnicza.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Prace dodatkowe.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_podłoga całość_26.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_podloga_ściany nr 1_15.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 2_16.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 3_17.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 4_18.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 5_19.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 6_20.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 7_21.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 8_22.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_p_s nr 9_23.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_zestawienie ALU_25.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Architektura/Rysunki/PW_zestawienie drzwi_24.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/co/Opis techniczny/Załącznik do opisu.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/co/Rysunki/rzut.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Rysunki/rys1osw.p.poz..pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Rysunki/rys2telektr.teletech.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Rysunki/rys3RB.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Rysunki/rys4schematSSP.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Elektr/Rysunki/rys5schemats.istrukt.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/gazy medyczne/Rysunki/aksonometria gazy.dwg.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/gazy medyczne/Rysunki/rzut oddziału gazy medyczne.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/str.tyt/Nakład wydawniczy_PW.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wentylacja/Rysunki/aksonometria wentylacji mech.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wentylacja/Rysunki/Rzut dachu.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wentylacja/Rysunki/Rzut oddziału.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wod-kan/Rysunki/aksonometria.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wod-kan/Rysunki/rozwinięcie kanalizacji.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wod-kan/Rysunki/rzut oddziału.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/PW Neonatologia/Wod-kan/Rysunki/rzuty kondygnacji.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/Specyfikacja Techniczna - Neonatologia.pdf
- Inny Zał. 7 do SWZ_252_13-33rj_26_OPZ/zal3 do umowy_251_23-65rj_26_Wymagania_do_srodowiska _IT_[V.4.9].pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- DOSTAWA WYPOSAŻENIA W RAMACH REALIZACJI ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „ETAP II MODERNIZACJI SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W WEJHEROWIE – SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O.”
- Dostawa wyposażenia w ramach programu „Poprawa efektywności, dostępności i jakości w opiece onkologicznej poprzez rozbudowę i doposażenie Gdyńskiego Centrum Onkologii w Szpitalu Morskim im. PCK”
- Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zad. Przebudowa części Szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni celem modernizacji oraz rozbudowy SOR o część pediatryczno-chirurgiczną.
- Pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego dla Inwestycji polegającej na „Modernizacji Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka wraz z modernizacją zaplecza funkcjonalno-socjalnego [...]”
- PEŁNIENIE FUNKCJI NADZORU INWESTORSKIEGO DLA INWESTYCJI POLEGAJĄCEJ NA „MODERNIZACJI CZĘŚCI SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W WEJHEROWIE W CELU UTWORZENIA CENTRUM AMBULATORYJNEJ OPIEKI SPECJALISTYCZNEJ”