Postępowanie zakończone
Wykonanie robót budowlanych wielobranżowych związanych z remontem pom. 0.33 i 0.36 w bud. dydaktycznym Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku przy Al. Zwycięstwa 41/42
Gdański Uniwersytet Medyczny
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241525
- Zamawiający
- Gdański Uniwersytet Medyczny
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ GUM2026ZP0018.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy GUM2026UP0132.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 26.02.2026 r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie z 17.03.2026 r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie z dnia 13.03.2026 r..pdf
- Inny 27.02.2026 r. projekt umowy załącznik nr 4 do SWZ po zmianie.pdf
- Inny Informacja o zmianie zapisów SWZ z dnia 27.02.2026 r.pdf
- Inny Informacje z otwarcia z 20.03.2026 r.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania do SWZ z dnia 13.03.2026 r.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania i informacja o zmianie zapisów SWZ i OoZ z dnia 17.03.2026 r.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania z dnia 17.03.2026 r.pdf
- Inny Odpowiedź na pytanie do SWZ z dnia 03.03.2026 r.pdf
- Inny Odpowiedź na pytanie do SWZ z dnia 10.03.2026 r.pdf
- Inny Wynik postępowania 03.04.2026 r..pdf
- Inny Załacznik nr 2.1 do SWZ- oświadczenie o spełnianiu warunku.doc
- Inny Załacznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.doc
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ- wykaz osób.doc
- Przedmiar Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 2 do OPZ przedmiary/PRZEDMIAR INWESTORSKI_ POM.0.33.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 2 do OPZ przedmiary/PRZEDMIAR INWESTORSKI_WC_POM.0.36.pdf
- Projekt Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/2. OPIS TECHNICZNY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_STWIOR_Strona_tytułowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja ch/A-3192_AGN_PW_IV_S1.2_STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja ch/A-3192_AGN_PW_IV_S1.2_STWIOR_TYT.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja wen/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_STWIOR_OPIS.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja wen/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_STWIOR_STR_TYT.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja wodkan/A-3192_AGN_PW_IV_S1.3_STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/Specyfikacje tec/Specyfikacja wodkan/A-3192_AGN_PW_IV_S1.3_STWIOR_TYT.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/OPZ.docx
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/Zał. 10 do SWZ Karta zatwierdzenia materiału.docx1.docx
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/Zał. 8 do SWZ Wytyczne dot. dokumentacji powykonawczej.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/Zał. 9 do SWZ WZÓR KARTY GWARANCYJNEJ.docx
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_10 - Zestawienie ślusarki.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_12 - Zestawienie drzwi drewnianych.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_14 - Rzut sufitów podwieszonych Parter.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_17 - Rzut posadzek - parter.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_1 - Rzut parteru - plansza wyburzeń.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_31 - Kolorystyka ścian i sufitów.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_32 - Toalety.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_45 - Oznaczenia drzwi.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/II.A_4 - Rzut Parteru.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/arch_budowl/ST - branża budowlana.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_001_Spis_zawartosci.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_002_Opis_techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_201_Plan instalacji oświetlenia podstawowego poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_201_plan_instalcji_oświetlenia podstawowego-Parter cz.1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_205_Plan instalacji oświetlenia awaryjnego poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_205_plan_instalcji_oświetlenia awaryjnego-Parter cz.1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_301_Plan instalacji siły i gniazd wtykowych poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_301_plan_instalcji_siły-Parter cz.1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_401_Plan tras kablowych i WLZ poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/elektroenerg/IV.EW_402_Plan tras kablowych i WLZ poziom 0,00 - część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_004_Zestawienie_materialow.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_101_SSP_schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_102_System sygnalizacji pożaru - detekcja poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_103_System sygnalizacji pożaru - detekcja poziom 0,00 - część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_106_System sygnalizacji pożaru - sterowania poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_107_System sygnalizacji pożaru - sterowania poziom 0,00 - część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_201_SSWiN_schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_202_System sygnalizacji włamania i napadu poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_302_System kontroli dostępu poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_303_System kontroli dostępu poziom 0,00 - część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_401_LAN_schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_403_Sieć okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja CCTV, poziom 0,00 - część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_404_Sieć okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja CCTV, poziom 0,00 - część 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_501_inst_przyzywowa_schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/niskopradowe/IV.N_502_Instalacja przyzywowa poziom 0,00.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/A-3192_AGN_PW_IV_S1.2_Opis techniczny_RA.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/A-3192_AGN_PW_IV_S1.2_Strona tytulowa_RA.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_01_RA.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_06.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_10.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_11.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_12_RA.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_13.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/grzewcze i chlod/AB0296_AGN_PW_IV.S1.2_17.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_Strona tytulowa.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_Z1_Zestawienie urządzeń wentylacji.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_Z2_Zestawienie materiałów wentylacyjnych.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/A-3192_AGN_PW_IV_S1.1_Z3_Oznaczenia przewodów i kształtek.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/AB0296_AGN_PW_IV.S1.1.03_rzut parteru_część 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/AB0296_AGN_PW_IV.S1.1.12_rzut parteru_demontaże.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wentylacja/AB0296_AGN_PW_IV.S1.1.16_parter. Aksonometria.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/A-3192_AGN_PW_IV_S1.3_Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/A-3192_AGN_PW_IV_S1.3_Strona tytulowa.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/AB0296_AGN_PW_IV.S1.3_01-IV.S1.3 01.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/AB0296_AGN_PW_IV.S1.3_02-IV.S1.3 02.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/AB0296_AGN_PW_IV.S1.3_03-IV.S1.3 03.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/AB0296_AGN_PW_IV.S1.3_04-IV.S1.3_04.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/sanitar/wodkan/AB0296_AGN_PW_IV.S1.3_05-IV.S1.3 05.pdf
- Inny Załącznik nr 3, 8-10 do SWZ - OPZ/zał. nr 1 do OPZ/zalacznik_nr1_OPZ tabela.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP