WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-16

Zagospodarowanie terenu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z siedzibą przy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313436
Zamawiający
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 8.17 do SWZ_ETAP 2 PRZEDMIAR ROBÓT BRANŻA BUDOWLANA I SANITARNA.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8.18 do SWZ_ETAP 2 PRZEDMIAR ROBÓT BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8.6 do SWZ_ETAP 1 PRZEDMIAR ROBÓT BRANŻA BUDOWLANA I SANITARNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.10 do SWZ_ETAP 2 PROJEKT WYKONAWCZY PZT I ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.11 do SWZ_ETAP 2 PROJEKT TECHNICZNY BRANŻA SANITARNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.12 do SWZ_ETAP 2 PROJEKT WYKONAWCZY BRANŻA SANITARNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.13 do SWZ_ETAP 2 PROJEKT TECHNICZNY BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.14 do SWZ_ETAP 2 PROJEKT WYKONAWCZY BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.2 do SWZ_ETAP 1 PROJEKT WYKONAWCZY PZT I ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.3 do SWZ_ETAP 1 PROJEKT TECHNICZNY BRANŻA SANITARNA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8.4 do SWZ_ETAP 1 PROJEKT WYKONAWCZY BRANŻA SANITARNA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8.15 do SWZ_ETAP 2 STWIORB BRANŻA BUDOWLANA I SANITARNA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8.16 do SWZ_ETAP 2 STWIORB BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8.5 do SWZ_ETAP 1 STWIORB BRANŻA BUDOWLANA I SANITARNA.pdf
  • SWZ BZP.260.7.2026_Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.pdf
  • SWZ Załącznik nr 8.19 do SWZ_ETAP 2 pozwolenie na rozbiórkę.pdf
  • SWZ Załącznik nr 8.20 do SWZ_ETAP 2 pozwolenie na budowę.pdf
  • SWZ Załącznik nr 8.22 do SWZ_ETAP 2 unieczynnienie gazociągu.pdf
  • SWZ Załącznik nr 8.24 do SWZ_ETAP 1 i 2 dokumentacja badań podłoża gruntowego.pdf
  • Formularz BZP.260.7.2026_Formularz oferty w wersji edytowalnej.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny BZP.260.7.2026_Pozostałe załączniki w wersji edytowalnej.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_PPU.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.1 do SWZ_ETAP 1 PZT I PAB.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.21 do SWZ_ETAP 2 pozwolenie na budowę zaświadczenie o ostateczności.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.23 do SWZ_ETAP 2 szlaban.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.7 do SWZ_ETAP 1 pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.8 do SWZ_ETAP 1 pozwolenie na budowę zaświadczenie o ostateczności.pdf
  • Inny Załącznik nr 8.9 do SWZ_ETAP 2 PZT I PAB.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ_OPZ.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP