Postępowanie zakończone 2026-07-27
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa pokoju hodowli roślin wyższych B237 do potrzeb fitotronów w budynku Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego”.
UNIWERSYTET GDAŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336392
- Zamawiający
- UNIWERSYTET GDAŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1a do SWZ - formularz oferty dodatkowej.doc
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie wstępne.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji zawartycj w oświadczeniu wstępnym.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz osób.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy/Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy/Załącznik nr 2 do Umowy - Miesięczne ośw. podwykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy/Załącznik nr 3 do Umowy - Końcowe ośw. podwykonawcy.doc
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Program funkcjonalno-użytkowy.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 10 - Instalacja sieci LAN.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 11 - sch. pok. hod. .pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 12 - Klimatyzacja - lokalizacja jednostek wewnętrznych.pptx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 13 - Klimatyzacja Rzut dachu.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 1 - Instal. obwodów ważnych Poziom II Cz2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 2-Plan instal. siły i wlz-poziom II cz.2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 3 - RA22-1.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 4 -T222.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 5 - Instalacje gniazd wtyczkowych podstawowych Poziom II.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 6 - Oświetlenie awaryjne Poziom II Cz2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 7 - Oświetlenie podstawowe Poziom II Cz2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 8 - Instalacja systemu SSWiN.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/Załączniki do PFU/Zał. nr 9 - Instalacja systemu SSP.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET GDAŃSKI
- Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowej wymianie oświetlenia świetlówkowego na LED w Sali Audytoryjnej nr 00.40 zlokalizowanej na parterze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego
- Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie systemu telewizji dozorowej (CCTV) w budynku Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 59 w Gdańsku