Postępowanie zakończone 2026-08-21
Bajkowy plac zabaw w ogrodzie Przedszkola nr 16 – Dzielnica Brzęczkowice i Słupna – MBO 2026
Gmina Miasto Mysłowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381388
- Zamawiający
- Gmina Miasto Mysłowice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mysłowice, pow. Mysłowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1, 2, 3 do SWZ w wersji edytowalnej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne wraz z załącznikami.zip
- Przedmiar PT/PM16-Mysłowice-przedmiar.pdf
- Projekt PT/PR TECHNICZNY.pdf
- Projekt PT/RYS S-2.pdf
- Projekt PT/RYS S-3.pdf
- Projekt PT/ZT 1 500.pdf
- Projekt ZGŁOSZENIE/OPIS ZAGOSPODAROWNIE TERENU.pdf
- Projekt ZGŁOSZENIE/PROJEKT.pdf
- Projekt ZGŁOSZENIE/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt ZGŁOSZENIE/ZT 1 500.pdf
- STWiOR PT/SPECYFIKACJA.pdf
- Inny PT/RYS S-1.pdf
- Inny PT/ZT 1 250.pdf
- Inny ZGŁOSZENIE/PW 1 250.pdf
- Inny ZGŁOSZENIE/RYS S-1.pdf
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy P16.odt
- Inny Zał. Nr 3 Oświadczenia podwykonawcy.docx
- Inny Zał. Nr 4 Oświadczenie Wykonawcy.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasto Mysłowice
- Parking Nowowiejskiego – Chopina – Dzielnica Janów Miejski – Ćmok – MBO 2026
- Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025
- Część 3. Budowa ekologicznego placu zabaw z elementami dla dzieci niepełnosprawnych pomiędzy Przedszkolem nr 15 a przychodnią Unia Bracka - Dzielnica Wesoła - MBO 2025