Postępowanie zakończone 2026-08-20
BO - L10/05/XII - Remont terenu wokół szkoły, wymiana ogrodzenia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Katowicach ul. Sportowa 29.
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375783
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP548_SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP548.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt OPIS/STRONA TYTULOWA_ZSP1.pdf
- Projekt OPIS/ZSP1_OPIS.pdf
- Projekt ZSP1_komplet.pdf
- STWiOR STWiOR.pdf
- Wzór umowy Opis przedmiotu zam.pdf
- Inny MAPA/mdcp - Kce Sportowa 29.dwg
- Inny MAPA/Ortofotomapa.pdf
- Inny MAPA/SYMBOLE.shx
- Inny OPIS/str_tyt_rysunki.pdf
- Inny RYSUNKI/01_lokalizacja.pdf
- Inny RYSUNKI/02_ogr.płd-zach_schemat.pdf
- Inny RYSUNKI/03_ogr.płd-zach_cz.1.pdf
- Inny RYSUNKI/04_ogr.płd-zach_cz.2.pdf
- Inny RYSUNKI/05_ogr.płn-zach_schemat.pdf
- Inny RYSUNKI/06_ogr.płn-zach_cz.3.pdf
- Inny RYSUNKI/07_ogr.płn-zach_cz.4.pdf
- Inny RYSUNKI/08_OW1.pdf
- Inny RYSUNKI/09_OW1.pdf
- Inny RYSUNKI/10_OW2.pdf
- Inny RYSUNKI/11_słupki_trzpienie.pdf
- Inny RYSUNKI/12_PD1_PD3.pdf
- Inny RYSUNKI/13_PD4_PD6.pdf
- Inny RYSUNKI/14_stopy.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_OW1.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_OW2.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_PODWALINY_1.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_PODWALINY_2.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_PODWALINY_3.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_PODWALINY_4.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_ŚCIANY.pdf
- Inny WYKAZY STALI/zestawienie stali_STOPY.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP