Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
BO - L11/03/XII- Bezpieczny teren dla zabawy i odpoczynku - modernizacja terenu sportowo-rekreacyjnego Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kościuszki w Katowicach przy ulicy Józefowskiej 52
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399377
- Zamawiający
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP597 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP597 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ZP597 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny ZP597 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP597 Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar SP17_przedmiar.pdf
- Projekt SP17_KOMPLET_PROJEKT.pdf
- STWiOR Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP