Postępowanie zakończone 2026-06-12
BO - L13/01/XII – Godne toalety - Remont toalet w Szkole Podstawowej nr 40 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 19 w Katowicach
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 19 Katowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260844
- Zamawiający
- Zespół Szkolno Przedszkolny nr 19 Katowice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Aktualny przedmiar - SP 40 sanitariat chłopcy i dziewczęta - parter - po zmianach 03.06.26.pdf
- Przedmiar Aktualny przedmiar - SP 40 sanitariat chłopcy i dziewczęta - piętro - po zmianach 03.06.26.pdf
- SWZ ZP370 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP370 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP370 Wyjaśnienie treści SWZ.pdf
- Inny ZP370 Załaczniki w formie edytowalnej.docx
- Inny ZP370 Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP