Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
BO - L17/05/XII – Czysta sprawa - nowe toalety dla szkoły w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 16 w Katowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w Katowicach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396447
- Zamawiający
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w Katowicach
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP608 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP608 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP608 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP608 Zał nr 9 Dokumentacja proj.zip
- Przedmiar ARCHITEKTURA PDF/PRZEDMIARY Wojciecha 9 K-ce-rem sanit/PRZEDMIAR Wojciecha 9 K-ce-rem san-chłop II piętro.pdf
- Przedmiar ARCHITEKTURA PDF/PRZEDMIARY Wojciecha 9 K-ce-rem sanit/PRZEDMIARWojciecha 9 K-ce-rem san-chłop I piętro-przed.pdf
- Przedmiar ARCHITEKTURA PDF/PRZEDMIARY Wojciecha 9 K-ce-rem sanit/PRZEDMIAR Wojciecha 9 K-ce-rem san-dziew II piętro.pdf
- Przedmiar ARCHITEKTURA PDF/PRZEDMIARY Wojciecha 9 K-ce-rem sanit/PRZEDMIAR Wojciecha 9 K-ce-rem san-dziew I piętro-przed.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/Przedmiary/K-ce ZSPa 16 inst el.przedm_WC1pCh.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/Przedmiary/K-ce ZSPa 16 inst el.przedm_WC1pDz.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/Przedmiary/K-ce ZSPa 16 inst el.przedm_WC2pCh.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/Przedmiary/K-ce ZSPa 16 inst el.przedm_WC2pDz.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA SANITARNA/Przedmiar/przedmiar robót_wc chłopców 1 piętro.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA SANITARNA/Przedmiar/przedmiar robót_wc chłopców 2 piętro.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA SANITARNA/Przedmiar/przedmiar robót_wc dziewcząt 1 piętro.pdf
- Przedmiar iNSTALACJA SANITARNA/Przedmiar/przedmiar robót_wc dziewcząt 2 piętro.pdf
- Projekt ARCHITEKTURA PDF/SANITARIATY Wojciecha OPIS.pdf
- Projekt ARCHITEKTURA PDF/Specyfikacja techniczna Wojciecha sanitariaty.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-1a_piętro 1 WC chłopców_rzut.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-2a_piętro 1 WC chłopców_schemat.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-3a_piętro 1 WC dziewcząt_rzut.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-4a_piętro 1 WC dziewcząt_schemat.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-5a_piętro 2 WC chłopców_rzut.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-6a_piętro 2 WC chłopców_schemat.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-7a_piętro 2 WC dziewcząt_rzut.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/E-8a_piętro 2 WC dziewcząt_schemat.pdf
- Projekt iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/K-ce ZSP 16__PTa elektryka.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/PW_Katowice_Wojciecha_opis_ds.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/WOJCIECHA WC 20.04.2026 IS_1.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/WOJCIECHA WC 20.04.2026 IS_2.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/WOJCIECHA WC 20.04.2026 IS_3.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/WOJCIECHA WC 20.04.2026 IS_4.pdf
- Projekt iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/WOJCIECHA WC 20.04.2026 IS_5.pdf
- STWiOR iNSTALACJA ELEKTRYCZNA/STWOR/K-ce ZSP 16__STWiOR elektryka.pdf
- STWiOR iNSTALACJA SANITARNA/STWOR/STWOR SP54 branża sanitarna.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/10 RZUT II PIĘTRA SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/11 PRZEKRÓJ SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/12 ARANŻACJA ŚCIAN SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/13 ZESTAWIENIE DRZWI SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/14 ŚCIANKI HPL SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/1 RZUT INWETARYZACJA CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/2RZUT CHŁOPCY i PIĘTRO SANITARIATY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/3 RZUT II PIĘTRA CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/4 PRZEKRÓJ SANITARIATY CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/5 ARANŻACJA ŚCIAN SANITARIATY CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/6 ZESTAWIENIE DRZWI SANITARIATY CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/7 ŚCIANKI HPL SANITARIATY CHŁOPCY.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/8 INWENTARYZACJA SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny ARCHITEKTURA PDF/9 RZUT I PIĘTRO SANITARIATY DZIEWCZYNEK.pdf
- Inny iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/Zał. 1 zestawienie wod-kan WC CHŁOPCÓW 1 piętro.pdf
- Inny iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/Zał. 1 zestawienie wod-kan WC CHŁOPCÓW 2 piętro.pdf
- Inny iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/Zał. 3 zestawienie wod-kan WC DZIEWCZĄT 1 piętro.pdf
- Inny iNSTALACJA SANITARNA/Projekt/Zał. 4 zestawienie wod-kan WC DZIEWCZĄT 2 piętro.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP