Postępowanie zakończone 2026-08-04
BO - L6/10/XII - "Brzechwolandia" - modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
Szkoła Podstwowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343854
- Zamawiający
- Szkoła Podstwowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP465 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP465 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP465 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP465_Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Projekt Projekt arch - bud - Panewnicka 172_Katowice_10.07.2026.pdf
- Projekt ST_SP 9 Panewnicka 172.pdf
- Inny Katowice_Panewnicka 172_plac zabaw_ver_3_P.pdf
- Inny pzt2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP