Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Budowa budynku magazynowego na terenie JRG Radzionków przy ul. Danieleckiej 2
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ w TARNOWSKICH GÓRACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413155
- Zamawiający
- KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ w TARNOWSKICH GÓRACH
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Radzionków, pow. tarnogórski, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 28 560 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 2-12 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 2.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4.zip
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/INNE_OPRACOWANIA/KONCEPCJA PROJEKTOWA.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/PAB_PZT - EDYT/Radzionków, Danielecka 2 - opis PAB.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/Projekt PZT + PAB - PSP TG.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/Decyzja 678_26 - PSP.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/INNE_OPRACOWANIA/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/INNE_OPRACOWANIA/PSP_GPZ_1402_2026_MDCP.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/INNE_OPRACOWANIA/PSP_GPZ_1402_2026_MDCP.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/PAB_PZT - EDYT/PSP_GPZ_1402_2026 PROJEKT V2.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/PAB_PZT - EDYT/Radzionków, Danielewska 2 - projekt PAB.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW/Zestawienie materiałów budowlanka.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW/Zestawienie materiałów Radzionków elektryczny.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 1/ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW/Zestawienie materiałów Radzionków sanitarka.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 2/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 2/Przedmiar Radzionków elektryczny.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 2/Przedmiar sanitarka.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA EDYT/PT_OPIS_BUD.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-1_.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-7_(1).pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-7_.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-9_.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA EDYT/Opis elektryka.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA PDF/Opis elektryka.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA PDF/PSP E-01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA PDF/PSP E-02.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA PDF/PSP E-03.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA PDF/PSP E-04.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA EDYT/PT - WERSJA EDYT/OPIS PT- IS.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA EDYT/PT - WERSJA EDYT/PZT IS.bak
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA EDYT/PT - WERSJA EDYT/PZT IS.dwg
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/1. OPIS PT_IS.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/2. ZT.IS.01.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/3. IS.WK.01 - INSTALACJA WOD-KAN - PARTER.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/4. IS.CO.01 - INSTALACJA OGRZEWANIA - PARTER.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/5. IS.W.01 - INSTALACJA WENTYLACJI - PARTER.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/6. IS.W.02 - INSTALACJA WENTYLACJI - DACH.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA EDYT/opis dalsza część.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA EDYT/proj.bud.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-10.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-11.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-12.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-13.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-14.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-15.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-16.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-17.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-18.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-19.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-1.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-2.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-3.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-4.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-5.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-6.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-7.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-8.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/K-9.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/PT_OPIS_BUD.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_BUD - WERSJA PDF/uprawnienia.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_EL - WERSJA EDYT/projekt elektryczny.dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA EDYT/PT - WERSJA EDYT/PROJEKT IS..bak
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA EDYT/PT - WERSJA EDYT/PROJEKT IS..dwg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 3/PT_SAN - WERSJA PDF/PT - WERSJA PDF/plot.log
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_EL - EDYT I PDF/STWIORe Straż.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_EL - EDYT I PDF/STWIORe Straż.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_BUD - EDYT I PDF/STWIORB Straż.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_BUD - EDYT I PDF/STWIORb Straż.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_DROG - EDYT I PDF/STWIORd Straż.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_DROG - EDYT I PDF/STWIORd Straż.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_SAN - EDYT I PDF/STWIOR - EDYT I PDF/STWIOR_IS.docx
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia część 4/STWIOR_SAN - EDYT I PDF/STWIOR - EDYT I PDF/STWIOR_IS.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór Umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ- oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- oświadczenie o przynależności lub braku przynależności.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego wykonawcy zasoby na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ- oświdczenie wykonawcy o aktualności.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 28 560 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP