Postępowanie zakończone 2026-07-08
„Budowa drogi gminnej w miejscowości Stary Cykarzew ul. Dębowa”
Gmina Mykanów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304706
- Zamawiający
- Gmina Mykanów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ul. Dębowa Stary Cykarzew-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 1-7.zip
- Inny Załącznik nr. 8.zip
- Przedmiar Załącznik nr. 8/PRZEDMIAR ROBÓT/DROGA GMINNA/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Przedmiar Załącznik nr. 8/PRZEDMIAR ROBÓT/DROGA WOJEWÓDZKA/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/_Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/_Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/__Strona tytułowa.pdf
- STWiOR Załącznik nr. 8/STWIORB/stwiorb_ul._dębowa-sig.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/1 - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/2 - Profil podłużny jezdni.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/3 - Przekroje normalne.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/__Strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/1 - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/2 - Profil podłużny jezdni.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/3 - Przekroje normalne.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/4 - Szczegół szczeliny dylatacyjnej.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/5 - Analiza widoczności.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/6 - Analiza przejezdności.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT TECHNICZNY/7 - Profil podłużny drogi dla pieszych.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/1 - Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/2 - Plan zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/_Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/__Strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/BIOZ ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT BUDOWLANY/ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/__Strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/1 - Plan orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/2.1 - Plan stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/2.2 - Plan stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/_Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/__Strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/PRZEDMIAR ROBÓT/DROGA WOJEWÓDZKA/TABELA ELEMENTÓW ROZLICZENIOWYCH.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/DD-RIR.8022.320.2026(KW-00746-26)_zatwierdzenie.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/DECYZJA POZWOLENIE WODNOPRAWNE/CCF_000734.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/DECYZJA POZWOLENIE WODNOPRAWNE/CCF_000735.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/____DECYZJA ZRID/CCF_000852.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/OPINIE DO WNIOSKU ZRID/CCF_000731.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/OPINIE DO WNIOSKU ZRID/Opinia pozytywna RDLP Katowice.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/OPINIE DO WNIOSKU ZRID/SKM_C284e25103115010.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/POROZUMIENIE/Porozumienie.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/UZGODNIENIA ZDW KATOWICE/Uzgodnienie.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/UZGODNIENIA ZDW KATOWICE/Uzgodnienie_ZDW.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/UZGODNIENIE BRANŻOWE PSG/Rys.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/UZGODNIENIE BRANŻOWE PSG/Tekst.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/UZGODNIENIE OPL/2502100194 wych.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/ZATWIERDZENIE PSOR/KM.7121.1.13.2026.BK_ZATWIERDZENIE.pdf
- Inny Załącznik nr. 8/UZGODNIENIA/ZATWIERDZENIE PSOR/KM.7121.1.13.2026_Załącznik.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 7 Projekt umowy.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 1 do SWZ druk oferty.odt
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 2 do SWZ.odt
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 3 do SWZ.odt
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 4 do SWZ.odt
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 5 do SWZ.odt
- Inny Załączniki do SWZ 1-7/Załącznik nr 6 do SWZ.odt
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Mykanów
- "Rozbudowa i doposażenie placu zabaw dla Gminnego Żłobka w Starym Cykarzewie”.
- Adaptacja do zmian klimatu w gminie Mykanów poprzez modernizację zbiorników wodnych.- dwie części
- "Rozbudowa i doposażenie placu zabaw dla Gminnego Żłobka w Starym Cykarzewie”.
- „PRZEBUDOWA DROGI TRANSPOTRU ROLNEGO W MIEJSCOWOŚCI BOROWNO KOLONIA, GM. MYKANÓW”
- „Przebudowa drogi gminnej nr 599023S w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa ulicy Zachodniej od DW 483 do skrzyżowania z ulicą Lipową , w Radostkowie”