Postępowanie zakończone 2026-07-31
Budowa hali magazynowej na potrzeby OLiOC
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346828
- Zamawiający
- Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Budowa magazynu na potrzeby OLiOC.pdf
- Wzór umowy Umowa Budowa magazynu na potrzeby OLiOC.pdf
- Formularz Pliki word - oferta oraz oświadczenia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR br. elektroinstalacyjna.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR roboty budowlane.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR roboty drogowe i nasadzenia.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR Roboty instalacyjne 2026.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR zabezpieczenie wodociągu.docx
- Przedmiar PRZEDMIARY/PRZEDMIAR zabezpieczenie wodociągu.pdf
- Projekt Geologia/Opinia geologiczno_górnicza.pdf
- Projekt PB/~$02_PB_PZT.doc
- Projekt PB/1102_PB_PAB.pdf
- Projekt PB/1102_PB_PZT.doc
- Projekt PB/1102_PB_PZT.pdf
- Projekt PB/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD2-25-00-01_PZT.dwg
- Projekt PB/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD2-25-00-01_PZT.pdf
- Projekt PB/PZT/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-20-00-01_02_03_04_PZT_260615.dwg
- Projekt PB/PZT/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-20-00-02_PZT.pdf
- Projekt PB/Uzgodnienia z rzeczoznawcami/PSPD2-20-00-02 PZT.pdf
- Projekt PTW/ARCHITEKTURA/1102_PTW.pdf
- Projekt PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD3-20-00-01_02_03_04_PZT_260603.dwg
- Projekt PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-20-00-02_PZT.pdf
- Projekt PTW/DROGI/1102_DROGI_OPIS.pdf
- Projekt PTW/DROGI/PSPD3-20-00-01_02_03_04_PZT_260603.bak
- Projekt PTW/DROGI/PSPD3-20-00-01_02_03_04_PZT_260603.dwg
- Projekt PTW/DROGI/stare/1102_DROGI_OPIS.pdf
- Projekt PTW/ELEKTRYCZNE/1102_PTW-ELEK.pdf
- Projekt PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-25-00-01_PZT.dwg
- Projekt PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-25-00-01_PZT.pdf
- Projekt PTW/KONSTRUKCJA/1102_PTW_KONSTRUKCJI_opis.pdf
- Projekt PTW/SANITARNE/PTW INSTALACJI SANITARNYCH.docx
- Projekt PTW/SANITARNE/PTW INSTALACJI SANITARNYCH.pdf
- Projekt SPECYFIKACJE/01. Specyfikacja_ogólna + br. budowlana.pdf
- Projekt SPECYFIKACJE/02. Specyfikacja_ogólna + br. sanitarna.pdf
- Projekt SPECYFIKACJE/03. Specyfikacja_ogólna + br. elektryczna.pdf
- Projekt SPECYFIKACJE/04. Specyfikacja_ogólna + br. niskoprądowa.pdf
- Projekt SPECYFIKACJE/05. Specyfikacja_ogólna + br. drogowa.pdf
- Projekt Uzgodnienia z GPW/PSPD1-20-00-01_02_ORIENTACJA+PZT_260330.dwg
- Projekt Uzgodnienia z GPW/PSPD1-20-00-01_02_ORIENTACJA+PZT.pdf
- Projekt Uzgodnienia z ORANGE/PSPD1-20-00-01_PZT.pdf
- Projekt Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-02_PLAN SYTUACYJNO WYSOKOŚCIOWY.pdf
- Projekt Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PSPD3-20-00-01_02_03_04_PZT_260708.dwg
- Projekt Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/1102 - PT ZJAZD.pdf
- Projekt Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/PDF/PSPD1-22-00-02_PLAN SYTUACYJNO WYSOKOŚCIOWY.pdf
- Inny Geologia/Geologia.pdf
- Inny MDCP/MDCP_ostateczna/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.bak
- Inny MDCP/MDCP_ostateczna/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny MDCP/MDCP_ostateczna/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.pdf
- Inny MDCP/MDCP_ostateczna/WGK-III.6640.343.2026.shx
- Inny MDCP/MDCP_ robocza 2026.03.28 - nieaktualna/WGK-III.6640.343.2026-MAPA ROBOCZA.dwg
- Inny MDCP/MDCP_ robocza 2026.03.28 - nieaktualna/WGK-III.6640.343.2026-MAPA ROBOCZA.dwl
- Inny MDCP/MDCP_ robocza 2026.03.28 - nieaktualna/WGK-III.6640.343.2026-MAPA ROBOCZA.shx
- Inny MDCP/MDCP_ robocza 2026.04.08 - nieaktualna/WGK-III.6640.343.2026-MAPA ROBOCZA.dwg
- Inny MDCP/MDCP_ robocza 2026.04.08 - nieaktualna/WGK-III.6640.343.2026-MAPA ROBOCZA.shx
- Inny PB/1102_PB_PAB.doc
- Inny PB/1102_PB_ZAŁĄCZNIKI.doc
- Inny PB/1102_PB_ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny PB/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-10-00-01_02_03_04_RZ+P+E_260615.bak
- Inny PB/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-10-00-01_02_03_04_RZ+P+E_260615.dwg
- Inny PB/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-10-00-01_02_03_04_RZ+P+E_260715.bak
- Inny PB/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-10-00-01_02_03_04_RZ+P+E_260715.dwg
- Inny PB/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-10-M-01_RZUT 0.pdf
- Inny PB/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-10-M-02_RZUT DACHU.pdf
- Inny PB/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-10-M-03_PRZEKROJE.pdf
- Inny PB/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-10-M-04_ELEWACJE.pdf
- Inny PB/ARCHITEKTURA/PSPD2-wklejki_ELEWACJE.pdf
- Inny PB/DROGI/plot.log
- Inny PB/DROGI/PSPD2-22-00-01_02_rzuty_przekroje.bak
- Inny PB/DROGI/PSPD2-22-00-01_02_rzuty_przekroje.dwg
- Inny PB/DROGI/PSPD2-22-00-01_RZUT.pdf
- Inny PB/DROGI/PSPD2-22-00-02_PRZEKROJE.pdf
- Inny PB/DROGI/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PB/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD2-25-00-02_schemat_PWP.dwg
- Inny PB/ELEKTRYCZNE/dwg/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PB/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD2-25-00-02_schemat_PWP.pdf
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2_BILANS_WG DWZ_260622.dwg
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/DWG/PSP_DG_ORIENT.pdf
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp_UTWARDZONE.dwg
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-20-00-01_ORIENTACJA.pdf
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-20-00-03_ZBIORCZA.pdf
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2-20-00-04_ZIELEN.pdf
- Inny PB/PZT/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD2_BILANS.pdf
- Inny PB/SANITARNE/PSPD2-24-00-01.bak
- Inny PB/SANITARNE/PSPD2-24-00-01.dwg
- Inny PB/SANITARNE/PSPD2-24-00-01 PROFIL.pdf
- Inny PB/Uzgodnienia z rzeczoznawcami/PSPD2-10-M-01 Rzut poz. 0,00.pdf
- Inny PB/Uzgodnienia z rzeczoznawcami/PSPD2-25-00-02 Schemat ideowy zasilania.pdf
- Inny PRZEDMIARY/ZZP.doc
- Inny PRZEDMIARY/ZZP.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/1102_PTW.doc
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD2-10-00-01_02_03_04_RZ+P+E_260604.dwl
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD3-10-M-05_ZEST BRAM.dwg
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD3-10-M-06_ZEST SLUS_260603.dwg
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD3-10-M-06_ZEST SLUS.dwl
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSPD3-20-M-05_BRAMA BR.dwg
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/PSP_DG_ORIENT.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-01_RZUT 0.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-02_RZUT DACHU.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-03_PRZEKROJE.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-04_ELEWACJE.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-05_ZEST_BRAM.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-10-M-06_ZEST SLUS.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-20-00-01_ORIENTACJA.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-20-00-03_ZBIORCZA.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-20-00-04_ZIELEN.pdf
- Inny PTW/ARCHITEKTURA/PDF/PSPD3-20-00-05_BRAMA.pdf
- Inny PTW/DROGI/1102_DROGI_OPIS.doc
- Inny PTW/DROGI/DWG/PSPD3-22-00-01_02_rzuty_przekroje.dwg
- Inny PTW/DROGI/DWG/PSPD3-22-00-03_plan wytyczeniowy.dwg
- Inny PTW/DROGI/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PTW/DROGI/PDF/plot.log
- Inny PTW/DROGI/PDF/PSPD3-22-00-01_RZUT.pdf
- Inny PTW/DROGI/PDF/PSPD3-22-00-02_PRZEKROJE.pdf
- Inny PTW/DROGI/PDF/PSPD3-22-00-03_WYTYCZENIOWY.pdf
- Inny PTW/DROGI/stare/1102_DROGI_OPIS.doc
- Inny PTW/DROGI/stare/DWG/PSPD3-22-00-01_02_rzuty_przekroje.bak
- Inny PTW/DROGI/stare/DWG/PSPD3-22-00-01_02_rzuty_przekroje.dwg
- Inny PTW/DROGI/stare/DWG/PSPD3-22-00-03_plan wytyczeniowy.dwg
- Inny PTW/DROGI/stare/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PTW/DROGI/stare/PDF/PSPD3-22-00-01_RZUT.pdf
- Inny PTW/DROGI/stare/PDF/PSPD3-22-00-02_PRZEKROJE.pdf
- Inny PTW/DROGI/stare/PDF/PSPD3-22-00-03_WYTYCZENIOWY.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/1102_PTW-ELEK.doc
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-17-M-01_oświetlenie.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-17-M-02_03_siła_odgromówka.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-17-M-04_07_schemat_RM.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-17-M-08_budowa_RM.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-18-M-01_CCTV PW.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-18-M-02_SCHEMAT PZG.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-18-M-03_SCHEMAT CCTV.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-25-00-02_schemat_PWP.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/PSPD3-25-00-03_schemat_przebudowa_nN.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/dwg/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-01_oświetlenie.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-02_siła.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-03_odgromówka.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-04_schemat_RM.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-05_schemat_RM.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-06_schemat_RM.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-07_schemat_RM.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-17-M-08_budowa_RM.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-18-M-01_CCTV PW.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-18-M-02_SCHEMAT PZG.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-18-M-03_SCHEMAT CCTV.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-25-00-02_schemat_PWP.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-25-00-03_schemat_przebudowa_nN.pdf
- Inny PTW/ELEKTRYCZNE/pdf/PSPD3-25-00-04_schemat_przebudowa_ośw.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/~$02_Obliczenia_konstrukcyjne_03062026.doc
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/1102_Obliczenia_konstrukcyjne.doc
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/1102_Obliczenia_konstrukcyjne.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/1102_Obliczenia_rury_oslonowej.doc
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/1102_Obliczenia_rury_oslonowej.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/1102_PTW_KONSTRUKCJI_opis.doc
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-00-1001.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-00-1002.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-00-1003.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-00-1004.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-101_rzut_fundamentow.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-102_SF1.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-103_SF2.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-104_SF3.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-105_podwaliny.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-106_schody.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-107_wience_belki_trzpienie.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-108_zabezpieczenie_wodociagu.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/DWG/PSPD3-11-M-109_zabezpieczenie_wodociagu_detale.dwg
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-00-1001.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-00-1002.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-00-1003.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-00-1004.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-101_rzut_fundamentow.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-102_SF1.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-103_SF2.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-104_SF3.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-105_podwaliny.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-106_schody.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-107_wience_belki_trzpienie.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-108_zabezpieczenie_wodociagu.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PDF/PSPD3-11-M-109_zabezpieczenie_wodociagu_detale.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PSP_DABROWA_GORNICZA_lista_asortymentowa_konstr_stalowa.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PSP_DABROWA_GORNICZA_lista_asortymentowa_konstr_stalowa.xls
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PSP_DABROWA_GORNICZA_lista_srub_konstr_stalowa.pdf
- Inny PTW/KONSTRUKCJA/PSP_DABROWA_GORNICZA_lista_srub_konstr_stalowa.xls
- Inny PTW/SANITARNE/DWG/PSPD3-12-M-03_04_05_06_SANITARNE.dwg
- Inny PTW/SANITARNE/DWG/PSPD3-12-M-07.dwg
- Inny PTW/SANITARNE/DWG/PSPD3-24-00-01.dwg
- Inny PTW/SANITARNE/DWG/PSPD3-24-M-02.dwg
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-12-00-03.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-12-M-04.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-12-M-05.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-12-M-06.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-12-M-07.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-24-00-01.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/PDF/PSPD3-24-M-02.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/Załączniki/Centrala wentylacyjna.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/Załączniki/Zestawienie ogrzewanie.pdf
- Inny PTW/SANITARNE/Załączniki/Zestawienie wentylacja.pdf
- Inny PTW/Uzgodnienie z rzeczoznawcą/PSPD3-02-00-02 Schemat ideowy zasilania.pdf
- Inny PTW/Uzgodnienie z rzeczoznawcą/PSPD3-17-M-01 Plan inst. oświetleniowej.pdf
- Inny SPECYFIKACJE/01. Specyfikacja_ogólna + br. budowlana.doc
- Inny SPECYFIKACJE/02. Specyfikacja_ogólna + br. sanitarna.doc
- Inny SPECYFIKACJE/03. Specyfikacja_ogólna + br. elektryczna.doc
- Inny SPECYFIKACJE/04. Specyfikacja_ogólna + br. niskoprądowa.doc
- Inny SPECYFIKACJE/05. Specyfikacja_ogólna + br. drogowa.doc
- Inny Uzgodnienia z GPW/obetonowanie_10.pdf
- Inny Uzgodnienia z GPW/Pismo_20260521.pdf
- Inny Uzgodnienia z GPW/Uzgodnienie.pdf
- Inny Uzgodnienia z GPW/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny Uzgodnienia z ORANGE/Uzgodnienie.pdf
- Inny Uzgodnienia z ORANGE/Wniosek_ORANGE niekatualny.pdf
- Inny Uzgodnienia z ORANGE/Wniosek Orange PSP DG.pdf
- Inny Uzgodnienia z ORANGE/Załącznik ORANGE.dwg
- Inny Warunki górnicze/Warunki górnicze.pdf
- Inny Warunki górnicze/Wniosek o udostępnienie informacji_WUG_20260320.pdf
- Inny Warunki górnicze/Wniosek o udostępnienie informacji_WUG_20260320.rtf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/1102 - PT ZJAZD_260708.doc
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/DWG/1_1000516464.png
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/DWG/PSPD1-22-00-01_03_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE_02.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/DWG/PSPD1-22-00-04_PRZEJEZDNOSC.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PDF/plot.log
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-01_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE1.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-03_PRZEKROJE CHARAKTERYSTYCZNE.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-04_ANALIZA TORU JAZDY.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Pismo UM Dabrowa Gornicza_zjazd_chodnik.doc
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Potwierdzenie złoż. uzgodnienia zjazdu..pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/1102 - PT ZJAZD.doc
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/1_1000516464.png
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/PSPD1-22-00-01_03_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE.bak
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/PSPD1-22-00-01_03_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/PSPD1-22-00-01_03_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE.dwl
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/PSPD1-22-00-04_PRZEJEZDNOSC.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/PDF/PSPD1-22-00-01_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE1.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/PDF/PSPD1-22-00-03_PRZEKROJE CHARAKTERYSTYCZNE.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/PDF/PSPD1-22-00-04_ANALIZA TORU JAZDY.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Pismo UM Dabrowa Gornicza_zjazd_chodnik.doc
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Załączniki/ADAMCZYK-WOJCIECH Mariola - izba do 2026.12.31.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Załączniki/ADAMCZYK-WOJCIECH Mariola - uprawnienia projektowe i wykonawcze drogowe.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Załączniki/Decyzja_20260519.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Załączniki/ŁUKACZ Marcin - izba do 2026.12.31.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU_stare/Załączniki/ŁUKACZ Marcin - uprawnienia projektowe drogowe.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Załączniki/ADAMCZYK-WOJCIECH Mariola - izba do 2026.12.31.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Załączniki/ADAMCZYK-WOJCIECH Mariola - uprawnienia projektowe i wykonawcze drogowe.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Załączniki/Decyzja_20260519.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Załączniki/ŁUKACZ Marcin - izba do 2026.12.31.pdf
- Inny Zjazd/GEOMETRIA ZJAZDU/Załączniki/ŁUKACZ Marcin - uprawnienia projektowe drogowe.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/Decyzja_20260519.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/DWG/1_10000.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/DWG/1_1000.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/DWG/PSPD1-22-00-01_03_LOKALIZACJA ZJAZDU_PRZESUNIECIE.dwg
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/DWG/WGK-III.6640.343.2026-mdcp.dwg
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF Images/1_1000516464.png
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF Images/1_1000516465.png
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF Images/wydruk1776668878248617087693318.png
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF Images/wydruk1776668878248617087693319.png
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-01.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-02.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/PDF/PSPD1-22-00-03.pdf
- Inny Zjazd/LOKALIZACJA ZJAZDU/wniosek - lokalizacja zjazdu.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP