WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-07

Budowa i rozbudowa ul. Szosowej w Sosnowcu

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357994
Zamawiający
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Sosnowiec, pow. Sosnowiec, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny zał. nr 1 i 3 do SWZ - edytowalne.docx
  • Inny zał. nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).7z
  • Inny zał. nr 4 do SWZ - PPU.pdf
  • Przedmiar PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Docelowa org ruchu 03.2026 PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar PROJ BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO/03.2026 Kanał technologiczny_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar PROJ BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO/03.2026 PRZEDMIAR BUDOWA OSW ULICZNEGO.pdf
  • Przedmiar PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/03.2026 PRZEDMIAR budowa kanal. deszczowej.pdf
  • Przedmiar PROJ PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ/03.2026 Przebudowa telekomunikacji_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar PROJ PRZEBUDOWA KABLI SN I NN/03.2026 PRZEDMIAR Przebudowa kabli NN SN.pdf
  • Przedmiar PROJ PRZEBUDOWA OŚWIETLENIA W PARKU/03.2026 PRZEDMIAR - PRZEBUDOWA SŁUPÓW I OŚWIETLENIA W PARKU.pdf
  • Przedmiar PROJ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ/03.2026 Sygnalizacja świetlna Sosnowiec_PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar PROJ ZABEZPIECZENIA ISTN GAZOCIĄGÓW/PRZEDMIAR - Zabezpieczenie istn Gazociągów 03.2026.pdf
  • Przedmiar PROJ ZABEZPIECZENIA PRZEPUSTU ZABEZPIECZAJĄCEGO NAPOWIETRZNY CIEPŁOCIĄG MAGISTRALNY/Cepłociąg Zabezpiecz 03.2026 PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt OPZ.docx
  • Projekt PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Opis do projektu technicznego.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/STRONA TYTUŁOWA -- PROJ BUDOWY DROGI GMINNEJ.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO/PT-T budowa kanału tech calosc.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO/STRONA TYTUŁOWA - PROJ BUDOWY KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO/PT-E budowa oswietlenia calosc.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/00_OPIS.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.1.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.2.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.3.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/03_STUDNIA_BETONOWA 04.pdf
  • Projekt PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/04_WPUST_DESZCZOWY 05.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/00_OPIS.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.1.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.2.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/01_PLAN_SYTUACYJNY 01.3.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/03_STUDNIA_TWORZYWOWA 425.pdf
  • Projekt PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/03_STUDNIA_TWORZYWOWA 600.pdf
  • Projekt PROJ PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ/PT-T przebud infr teletech rev6 calosc.pdf
  • Projekt PROJ PRZEBUDOWA KABLI SN I NN/PT-E przebudowa kabli SN nN rev4 calosc.pdf
  • Projekt PROJ PRZEBUDOWA KABLI SN I NN/STRONA TYTUŁOWA - PROJ. PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE KABLIi sN i nN.pdf
  • Projekt PROJ PRZEBUDOWA OŚWIETLENIA W PARKU/PT_E przebudowa oswietlenie Parku calosc.pdf
  • Projekt PROJ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ/PT-E sygnalizacja swietlna calosc.pdf
  • Projekt PROJ ZABEZPIECZENIA ISTN GAZOCIĄGÓW/00_OPIS.pdf
  • Projekt PROJ ZABEZPIECZENIA ISTN GAZOCIĄGÓW/01_PLAN_SYTUACYJNY.pdf
  • Projekt PROJ ZABEZPIECZENIA PRZEPUSTU ZABEZPIECZAJĄCEGO NAPOWIETRZNY CIEPŁOCIĄG MAGISTRALNY/PROJ - PRZEPUST_ZABEZP_CO_AKT 2025.pdf
  • Projekt PROJ ZABEZPIECZENIA PRZEPUSTU ZABEZPIECZAJĄCEGO NAPOWIETRZNY CIEPŁOCIĄG MAGISTRALNY/STRONA TYTUŁOWA - PRZEPUST_ZABEZP_CO_AKT 2025.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040701-podbudowa z BA.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO/SPECYFIKACJA - BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJE TECHNICZNE/DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/ST WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT - OZNAKOWANIE PIONOWE 26.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJE TECHNICZNE/SYGNALIZACJA ŚWIETLNA/26.01.13TK SPECYFIKACJA WiORB SYGNALIZACJA ŚWIETLNA.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/OPINIA ZARZĄDCY DROGI - SOSNOWIEC_20251028_0001.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/2412190115- eWT Sosnowiec ul. Baczynskiego Szybikowa - Firma Projektowa S-MEN.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE 2602020140 - uzgodnienie projektu Sosnowiec Baczyńskiego_Szybikowa - MILTTON.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/RE_2412190115_-_Uzgodnienie__warunki_zabe/2412190115- eWT Sosnowiec ul. Baczynskiego Szybikowa - Firma Projektowa S-MEN.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/PZD BĘDZIN - OPINIA ORG RUCHU_20251028_0001.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/PZD ZATW PROJ BUD - DYSPONOWANIE_20250707_0001.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/SZYBIKOWA ZATW ORG RUCHU STAROSTA_20250813_0001.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/OWU 2025-01-01.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/PI_Pismo.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WARUNKI OSW ULICZNE - UM SOSNOWIEC.pdf
  • Projekt WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ZAŁ. DO ZATW DOCELOWEJ ORG RUCHU_20251028_0001.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/SPECYFIKACJA TECHNICZNA - DR.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ/SPECYFIKACJA TWiOR- BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ 03.2026.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/SPECYFIKACJA ST - OZNAKOWANIE POZIOME 26.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/STRONA TYTUŁOWA - SPECYFIKACJA PIONOWE.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/DOCELOWA ORGANIZACJA RUCHU/STRONA TYTUŁOWA - SPECYFIKACJA POZIOME.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/OŚWIETLENIE ULICZNE/SPECYFIKACJA TWiOR - BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/OŚWIETLENIE ULICZNE/STRONA TYTUŁOWA - SPECYFIKACJA OOSW.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY TELETECHNICZNEJ/26.01.15 TK PRZEBUDOWA ISTN INFR TELETECHNICZNEJ.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/PRZEBUDOWA KABLI SN NN/26.01.18 TK SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRZEBUDOWLA KABLI SN NN.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/PRZEBUDOWA SŁUPÓW I OŚWIETLENIA W PARKU/26.01.18 TK SPECYFIKACJA TECHNICZNA - PRZEBUDOWA SŁUPÓW I OŚWIETLENIA W PARKU.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ZABEZPIECZENIE CIEPŁOCIAGU MAGISTRALNEGO/SPECYFIKACJA - BUDOWA PRZEPUSTU ZABEZPIECZAJĄCEGO NAPOWIETRZNY CIEPŁOCIĄG MAGISTRALNY.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ZABEZPIECZENIE CIEPŁOCIAGU MAGISTRALNEGO/STRONA TYTUŁOWA - SPECYFIKACJA CIEPŁOC.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ZABEZPIECZENIE ISTNIEJĄCYCH GAZOCIĄGÓW/STWiOR - ZABEZPIECZENIE ISTN GAZOCIĄGÓW 03.2026.pdf
  • Wzór umowy WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/UP_Umowa (1).pdf
  • Inny GEOLOGIA/1_lokalizacja_milowice_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/2_mapa_milowice_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_10_karta21d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_11_karta22d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_12_karta23d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_13_karta24d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_14_karta25d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_15_otw6k_sos_milowice_kanal._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_16_otw8k_sos_milowice_kanal._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_17_otw10k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_18_otw12k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_19_otw13k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_1_karta1d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_20_otw14k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_21_otw15k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_22_otw16k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_23_otw17k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_24_otw18k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_25_otw19k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_26_otw20k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_27_otw21k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_28_otw22k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_29_otw23k_sos_milowice_kana._.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_2_karta2d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_3_karta3d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_4_karta4d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_5_karta7d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_6_karta12d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_7_karta16d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_8_karta19d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/3_9_karta20d_III2016.pdf
  • Inny GEOLOGIA/4_1_przekrojI_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/4_2_przekrojII_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/4_3_przekrojIII_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/5_objasnienia.pdf
  • Inny GEOLOGIA/6_parametry_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/7_1_SLVT1_otwor21k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/7_2_DPSH2_otwor17k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/7_3_DPSH4_otwor13k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/8_labor_zestawienie_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/9.1_sito_16k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/9.2_sito_17k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/9.3_sito_22k_ZRID.pdf
  • Inny GEOLOGIA/tekst_milowice_ZRID.pdf
  • Inny INWENTARYZACJA DENDROLOGICZNA/Inwentaryzacja dendrologiczna - Sosnowiec ul. Szosowa.pdf
  • Inny OPINIA HYDROGEOLOGICZNA/OPINIA HYDROGEOLOGICZNA.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 10.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 1.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 1 - zmiana REV 4.0.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 2.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 2 REV.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 3.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 4A.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 5.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 6.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 7.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 8.pdf
  • Inny PROJ BUDOWA DROGI GMINNEJ DOJAZDOWEJ/Rys. 9.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.1.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.2.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.3.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.4.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/05_WYLOT.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/06_ZABEZPIECZENIE_CIEPŁOCIĄGU.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/07_SCHEMAT_ZAGOSPODARWOANIA_SEPARATORA.pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/08_RURA_OCHRONNA .pdf
  • Inny PROJ BUDOWY KAN DESZCZOWEJ/09_SEPARATOR.pdf
  • Inny PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.1.pdf
  • Inny PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/02_PROFIL_PODŁUŻNY 02.2.pdf
  • Inny PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/05_RURA_OCHRONNA A4 pion.pdf
  • Inny PROJ l. PRZEBUDOWY I ZABEZPIECZENIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/PRZEDMIR - Zabezpieczenie ISTN WODOCIĄGÓW 03.2026.pdf
  • Inny PROJ ZABEZPIECZENIA ISTN GAZOCIĄGÓW/02_RURA_OCHRONNA.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/001 - wymagania ogolne.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/D010101-odtworzenie trasy.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d010201 usuniecie drzew.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d010204-rozbiórka el. drogi.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d020101-wyk.wykopów.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d020301-wyk.nasypów.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040101-koryto.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040301-oczyszcz.wartsw konstr.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040400a-podł ulep miesz niezwiązana.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040402a-podb pom miesz niezwiązana.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040402b-podb zasad miesz niezwiązana.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d040402-podb.z krusz.łaman.stab.mech.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d050301-naw.z kostki kam.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/D050305a1-naw.z BA-w-wa wiążąca.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d050305b_warstwa ścieralna_PN_EN.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/D050323-naw. z kostki bruk.beton.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d080101-krawężn.betonowe.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/d080202 Chodnik z kszt. bruk.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/D080301 Obrzeża betonowe.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/SPIS SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH-1.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BUDOWA DROGI/SPIS SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH-2.pdf
  • Inny SPECYFIKACJE TECHNICZNE/PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCU SKRZYŻOWANIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ZABEZPIECZENIA ISTN WODOCIĄGU W MIEJSCU SKRZYZOWANIA.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/DECYZJA WODY POLSKIE - SOSNOWIEC_ZWOLNIENIE.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/OPINIA HYDROGEOLOGICZNA/Opinia_hydrogeologiczna.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/Opinia ws. SOR Czeladź ul. Szybikowa.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/2025.01.03 Sosnowiec Milowice.xls
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/2412190115_2025-01-03.gpkg
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/2412190115_2025-01-03.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/2412190115_2025-01-03.xls
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/FW_Fwd_FW_Przebudowa_infrastruktury_Orang/2025.01.03 Sosnowiec Milowice.xls
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/FW_Fwd_FW_Przebudowa_infrastruktury_Orang/kanalizacja.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/kanalizacja.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/RE_2412190115_-_Uzgodnienie__warunki_zabe/2412190115_2025-01-03.gpkg
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/RE_2412190115_-_Uzgodnienie__warunki_zabe/2412190115_2025-01-03.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/RE_2412190115_-_Uzgodnienie__warunki_zabe/2412190115_2025-01-03.xls
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ORANGE/STUDNIE SOSNOWIEC.odt
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/POLICJA BĘDZIN/175_2025.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/POLICJA SOSNOWIEC/doc06667820250409122519.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/POSTANOWIENIE WODY POLSKIE DO DECYZJI WODNOPRAWNEJ_20260407_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/POZWOLENIE WODNOPRAWNE BUD URZĄDZENIA W.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURO CIEPLO - UZGODNIENIE_20251028_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON CIEPŁO - 04.2026_20260504_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON DYSTRYBUCJA - UZG BRANZOWE_20251028_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 10.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 1.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 2.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 3.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 4.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 5.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 6.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 7.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 8.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Mapa 9.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Pismo przewodnie Sosnowiec_Baczyńskiego_droga.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 10.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 1.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 2.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 3.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 4.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 5.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 6.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 7.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 8.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Mapa 9.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Pismo przewodnie Sosnowiec_Baczyńskiego_droga.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Sosnowiec_Baczynskiego_droga.rar
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Warunki przebudowy Sosnowiec_Baczyńskiego_droga.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 10.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 1.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 2.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 3.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 4.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 5.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 6.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 7.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 8.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Sosnowiec_Baczynskiego_droga/Załącznik nr 1 do WP Sosnowiec_Baczyńskiego_droga/Mapa 9.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON KOLIZJE/Warunki przebudowy Sosnowiec_Baczyńskiego_droga.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON Uzgodnienie projektu Sosnowiec_Baczyńskiego_droga.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/PI_Mapa z lokalizacją przyłacza.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/TAURON WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/WP_Warunki (1).pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/UM SOSNOWIEC - Uuzg proj oświetlenia budowa i przebudowa w parku.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/Uzgodnienie+operat+na+wylot+Brynica+Stolarczyk+ePodpis.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/Uzgodnienie_ul_Baczynskiego UM/BRNB42200AE7DC7_000379.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/Uzgodnienie_ul_Baczynskiego UM/sto_baczynskiego.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/UZGODNIENIE UM SOSNOWIEC - SIEĆ TELEINFORMATYCZNA_20251028_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/UZGODNIENIE WODOCIĄGI SOSNOWIECKIE.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WARUNKI - UZGODNIENIE PSGAZ.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WODY POLSKIE PRZECZYCE - przekroczenie kanaliz wał Brynicy.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WODY POLSKIE PRZECZYCE - uzgodnienie wylot Brynica.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_01.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_02.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_03.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_04a.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_04b.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025_05.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/informacja23126_AD.5123.13.2025-sig.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WUG/Raport_20250113062344751.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/WYLOT BRYNICA - NADZÓR WODNY_20250128_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ZAŁ DO PISMA UM SOSNOWIEC - SIEĆ TELEINFORMAT_20251028_0001.pdf
  • Inny WARUNKI_UZGODNIENIA_DECYZJE/ZATWIERDZENIE ORG RUCHU - UM SOSNOWIEC.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu